Jak wyświetlić historię przeglądania Chrome na iPadzie?


Odpowiedzi:


1

Nowa wersja Chrome na iPada ma tę funkcję, w której możesz wpisać chrome: // history w polu wyszukiwania / pasku adresu, aby pobrać historię.

Obecnie wersja przeglądarki Google Chrome na iOS to 28.0.1500.16, więc prawdopodobnie starsze wersje aplikacji nie mają możliwości uzyskania historii, ale nowsze wersje to robią.


Tak, rzeczywiście tak jest.
Antony Hatchkins,

0

Jeśli wpiszesz bezpośrednio w polu adresu internetowego w iOS chrome niektóre słowa związane z pozycją w historii, strona powinna pojawić się na liście rozwijanej.


0

Jeśli używasz Chrome na iOS, wydaje się, że nie ma globalnej sekcji historii, jak ma to miejsce podczas korzystania z Chrome na Macu.

Na komputerze Mac naciśnij przycisk menu „Hotdog” i po prostu wybierz historię.

W systemie iOS jedyną metodą, jaką widziałem w historii przeglądania, jest przytrzymanie przycisku Wstecz przez kilka sekund na każdej karcie. Przytrzymanie tego przycisku spowoduje wyświetlenie listy ostatnio odwiedzanych stron dla tej konkretnej karty.

Istnieje możliwość usunięcia historii przeglądania, ale jak dotąd nie ma możliwości jej przeglądania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.