Dźwięk zawsze pochodzi z Apple Thunderbolt Display, nawet przy podłączonych słuchawkach


15

Mam problem z wyświetlaniem Apple Thunderbolt Display. Mam laptopa Dell XPS z systemem Windows 8, gdzie podłączam się do wyświetlacza przez Thunderbolt, ale za każdym razem, gdy próbuję słuchać muzyki lub wideo, dźwięk dochodzi z ekranu, a nie z mojego laptopa, nawet jeśli podłączę słuchawki do laptop. Jak mogę rozwiązać ten problem? Chcę pracować za pomocą laptopa i ekranu, ale chcę przekierować dźwięk na słuchawki. czy to możliwe?

Odpowiedzi:


21

W systemie Windows można zazwyczaj wybrać inne źródło wyjściowe, stosując następujące podejście:

Aby przełączać wyjścia, spróbuj tego:
Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę głośnika w zasobniku. Wybierz „urządzenia odtwarzające”. Wybierz z listy urządzeń odtwarzających (głośniki, HDMI, zestaw słuchawkowy USB) (żądane urządzenie) Wybierz „Ustaw domyślne” Wyjście audio natychmiast przełączy się na Źródło

Aby uzyskać szybki dostęp do tego, możesz pobrać tę aplikację .

Dotyczy użytkowników OS X :
Słuchawki powinny być widoczne w menu muzyki. Przytrzymaj, Altklikając ikonę Audio w pasku menu. Tam możesz przełączać się między różnymi urządzeniami audio, takimi jak ekran zewnętrzny i słuchawki.

Można to również zrobić w Prefrences systemu -> Dźwięk i zakładce Wyjście.


To niemożliwe, używam Windows 8
Dimitri

Przepraszam. Zobaczę, czy znajdę rozwiązanie, które również tam działa.
Emil

6
W systemie OS X możesz także przytrzymać klawisz Alt i nacisnąć jeden z trzech przycisków głośności na klawiaturze. Otworzy się Preferencje dźwięku.
Tyler Mumford

14

Dla tych, którzy widzą to w systemie OS X zamiast Windows, istnieje osobne pole wyboru wyjścia dźwięku dla „Efekty dźwiękowe”. Pamiętaj, aby wybrać Słuchawki.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Argh, jakie to niejasne! To było to. Wielkie dzięki!
Johannes Overmann

0

Do twojej wiadomości miałem bardzo podobny problem. Działo się to podczas rozmów na Skypie, nawet gdy miałem wszystkie ustawienia audio ustawione na słuchawki. Jednak później odkryłem, że Skype ma własne preferencje i przesadzili z ustawieniami komputera i wybrali dźwięk na wyświetlaczu.

Zmieniłem ustawienia Skype na „wbudowane” wejście i wyjście (co wydaje się sprzeczne z intuicją, ponieważ tak naprawdę chodziło do i ze słuchawek, które podłączyłem do laptopa!) W każdym razie to naprawiło i teraz mogę wykonywać rozmowy przez Skype przy użyciu moje słuchawki z mikrofonem!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.