Która wersja Silverlight współpracuje z najnowszą wersją 10.7?


1

Czy możesz zainstalować Microsoft Silverlight z microsoft.com i czy możesz otworzyć Preferencje bez awarii?

Próbuję wyizolować ten problem i może to być problem z komputerem Mac lub problem z Silverlight.

Słyszę, że działa dobrze na komputerach Mac niektórych ludzi, a nie na innych, ale nie ma oczywistego wzorca. Możliwe, że nie działa na niektórych wersjach systemu Mac OS X lub może być tak, że oprogramowanie innych firm, z którego korzystają niektórzy ludzie, popsuło Silverlight.

Niestety nie mam laboratorium Mac, aby wypróbować to na kilku komputerach, więc bardzo doceniłbym niektóre opinie na ten temat, jeśli masz komputer Mac.

Jeśli masz chipset oparty na PowerPC lub komputer Mac ze starszą wersją niż 10.6 (Snow Leopard), prawdopodobnie nie powinieneś się tym przejmować, ponieważ Silverlight obsługuje tylko chipsety Intel i 10.6 i nowsze wersje.

Jeśli jesteś w stanie przetestować najnowszą wersję Silverlight 5, podaj dokładną wersję systemu Mac OS X i jaka wersja Silverlight jest dla Ciebie odpowiednia.

Zastanawiam się, która wersja Silverlight działa najlepiej z Lionem?

Odpowiedzi:


3

Silverlight - 5.0.61118.0

MacBookPro9,2

50 - 107,5 (11G63)

5 - 10.8.2 (12A269)

Prefekt Silverlight wyszedł dobrze.

Zainstalowane programy:

Chrome 24

Safari 6

Firefox 18

Wszystkie aktualizacje

Żyje

pracuję

Office 2008

Adobe CS3

VLC

Smart Notebook


1
Dziękuję Paul. Zostawię to otwarte na kilka dni i jeśli nie otrzymam więcej odpowiedzi, zaznaczę to jako odpowiedź.
Chris Morley

Zrobię jutro jutro moje laboratorium Snow Leopard, żeby mieć trochę więcej danych.
PaulWalnuts

0

Nie. Mam awarię. Najnowsze wersje Silverlight 5.1.20125.0 i 10.8.4 na Macu Pro (połowa 2008 r.) Z 16 GB i Radeon 5770. Bardzo frustrujące. Awarie w przeglądarce Safari i Chrome. Nie próbowałem FF, ale nie mam prawdziwej nadziei.


Witaj w SO, niestety, nie jest on przeznaczony do otwartej dyskusji jak typowe forum (można to zrobić w komentarzach lub w funkcji czatu)
Baumr

1
W uczciwości wobec Czadu jest to w zasadzie to, o co poprosił PO. Pytanie nie zostało tak naprawdę sformułowane w idealny sposób dla strony Stack Exchange ...
Dan J
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.