Co to za strona, która kadruje zrzuty ekranu ze zdjęć z iPhone'a / iPada / Maca?


23

Pod koniec zeszłego roku w 2012 roku ktoś uruchomił witrynę, która umożliwia przesyłanie zrzutów ekranu (lub dowolnego obrazu) i umieszczałaby je na ładnych zdjęciach telefonu Apple, tabletu lub laptopa / komputera stacjonarnego. Został on zasadniczo zaprojektowany dla kogoś, kto tworzy stronę internetową produktu i chciał udostępnić zdjęcia aplikacji lub strony internetowej działającej na tych urządzeniach. Było nawet zdjęcie osoby trzymającej iPhone'a w rękach.

Nie mogę sobie przypomnieć nazwy strony, a googling mi nie pomaga. Przyjaciel uważa, że ​​może zawierać słowa „popisywać się”, ale nie ma też szczęścia z tym zwrotem.

Czy ktoś pamięta?


Wiem, że robi to kilka aplikacji na iOS, ale nie o to mi chodzi. To była bardzo elegancka, minimalna i do rzeczy darmowa strona. To też nie jest Boxshot King, myślę, że dotyczyło to wyłącznie Apple.
Joost Schuur,

Odpowiedzi:


26

Wygląda na to, że opisujesz PlaceIt .


1
Wydaje się, że tak, ale niestety urosło to trochę za dużo. Oryginalna wersja była znacznie prostsza. Mniejszy wybór, ale prostszy ... Wydawało mi się również, że obrazy były całkowicie darmowe, ale mogę się mylić. Tak czy inaczej, dzięki Andrew!
Timothée Boucher

1
@ TimothéeBoucher, tak, wydaje się, że zaktualizowali witrynę w ciągu ostatnich kilku tygodni, a teraz jest ona znacznie bardziej złożona. Wydaje się, że teraz pobierają opłatę za korzystanie z niektórych zdjęć. Nadal jest to przydatne narzędzie, ale wcześniej mi się podobało.
Andrew Madsen

Jak ta ewolucja jest bolesna. To był piękny produkt. Żadna z innych usług, które pojawiły się w celu wykonania tej samej pracy, nie jest zdalnie zamknięta.
MasterScrat


8

Place Jest naprawdę potężny, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Ale lubię aplikację Frame - jest darmowa i szybka i działa dobrze. Bez wyszukanych środowisk, tylko makiety.


3

Używam iSweetIt , jest to aplikacja, z której można także korzystać w trybie offline, i ma wiele szablonów, takich jak telefony i notebooki, ale także druk i plakaty. Jest szybki i działa.


Świetne narzędzie za darmo!
zdarsky.peter

Notatka z 19.12.17 strona iSweetIt jest martwa.
JasonKorzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.