Układanie zewnętrznego monitora dla Macbooka Air


9

Podłączyłem monitor zewnętrzny do mojego Macbooka Air i ustawiłem go nad wyświetlaczem MBA. Zobacz ten układ ekranu. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Na powyższym zrzucie ekranu wyświetlacz w górę to wyświetlacz zewnętrzny, a wyświetlacz w dół to wyświetlacz MBA.

Chcę użyć wyświetlacza MBA dla mojego głównego działającego wyświetlacza i od czasu do czasu umieszczać okna referencyjne na wyświetlaczu zewnętrznym. Chcę więc, aby pasek menu pozostał na ekranie MBA.

Problem polega na tym, że przeciąganie okna z ekranu MBA na ekran zewnętrzny go nie przenosi. Jeśli okno zostanie w jakiś sposób umieszczone na wyświetlaczu zewnętrznym, mogę przeciągnąć je w dół do ekranu MBA.

Jak mogę przenieść okno z ekranu MBA na ekran zewnętrzny?

Próbowałem ustawić ekrany fizycznie w górę iw dół, ale w systemie operacyjnym obok siebie. To takie mylące. Tak więc wybrałbym taką opcję.

Odpowiedzi:


8

Przeciągnięcie okna w górę w kierunku górnego wyświetlacza będzie wyglądało na zablokowane przez pasek menu.

Rozwiązaniem jest ciągłe przeciąganie w górę przez pasek menu, a po pewnym czasie okno pojawi się na górnym wyświetlaczu.


Dzięki za odpowiedź. Nawiasem mówiąc, nie chciałem przenosić paska menu do górnego wyświetlacza, ponieważ nadal chcę dolny wyświetlacz jako moje główne miejsce pracy.
Chang

1
Właśnie próbowałem przesunąć pasek menu z powrotem w dół i nadal mogę przeciągać okna z dołu do góry. Ciągle przeciągam i ostatecznie okno wyskoczy na górny monitor. Czy możesz tego spróbować?
Bryan Luby

Ha! Przeciągnęłbym dalej na górę! Wielkie dzięki!!! To działa!!
Chang

Jeśli jest to prawidłowe rozwiązanie twojego pytania, zaakceptuj odpowiedź, klikając przycisk znacznika wyboru po lewej stronie.
Alexander - Przywróć Monikę

0

Jeśli powodem, dla którego chcesz zachować pasek menu na dolnym wyświetlaczu, jest łatwy dostęp do pozycji menu, możesz rozważyć aplikację o nazwie MenuEverywhere z Binary Bakery.

http://www.binarybakery.com/product.php?app=menueverywhere

Niektóre z odpowiednich funkcji obejmują:

  • Wyskakujące menu pionowe w bieżącej lokalizacji myszy za pomocą przycisku myszy lub skrótu
  • Dodaj górny pasek menu do wszystkich dodatkowych wyświetlaczy
  • Dołącza górny pasek menu do okien aplikacji

Po prostu szczęśliwy klient ...

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.