Jakie aplikacje są dostępne do subskrybowania podcastów bezpośrednio na iPhonie


8

Słucham dużo podcastów - Dużo rzeczy z twit, cnet, smodcast i npr. Raz na dwa tygodnie synchronizuję telefon, co w przypadku wielu moich codziennych podcastów nie jest dobre. W przypadku twita istnieje przyzwoita aplikacja Mediafly, która jest specjalnie dla niego, ale wydaje się wadliwa - gdy wrócisz do słuchania podcastu po zatrzymaniu się na chwilę, cofnie się w czasie i przeskoczy w dowolnym miejscu z około 30 sekund do około 20 minut a następnie musisz szorować, aby dowiedzieć się, gdzie byłeś. Istnieje również samodzielna aplikacja Mediafly, która powinna być przeznaczona dla alternatywnych lokalizacji podcastów, ale wydaje się, że nie wykonuje dobrej roboty w zakresie obsługi RSS i trochę tęskni, a ponadto ma kilka takich samych błędów jak wersja twit.

W tej chwili zdecydowałem się na subskrypcję przez iTunes na Macu, a następnie na iPhonie przejdź do podcastu, zdobądź więcej odcinków i stamtąd je pobierz. Działa, ale jest do bani, gdy jestem z dala od Wi-Fi, kiedy chcę to zrobić, ponieważ nadal istnieje limit 20 megapikseli. Zadowoliłbym się zniesieniem jednego limitu pobierania i przyciskiem, aby pobrać wszystkie nowe odcinki tylko z wifi

Idealnie chciałbym nacisnąć jeden przycisk, który pobierze wszystkie najnowsze wersje moich podcastów do aplikacji itunes - nie jest to prawdopodobne.

W przeciwnym razie chciałbym mieć aplikację, która pozwala mi robić to samo, pobierać najnowsze odcinki za pomocą jednego przycisku, automatycznie usuwać starsze odcinki, grać ładnie w tle i mieć dobry interfejs przeglądarki / zarządzania.


Co masz na myśli przez ograniczenie 20 megapikseli „przez iTunes na Maca ”? Jeśli miałeś na myśli iOS iTunes na iPhone, to limit istnieje, ale może być jailbreak! Może to wystarczy, aby rozwiązać problemy. ;)
cregox

edytowane, aby było to bardziej jasne, i chyba że w natywnej aplikacji iTunes na iPhone'a jest przycisk z napisem Pobierz wszystkie najnowsze odcinki, to nie rozwiąże wszystkich moich problemów. Naprawdę nie mam problemu z limitem 20meg, gdybym pobierał 10 podcastów, ale jeśli chcę tylko pobrać jeden, to staje się problemem
dstarh

Hmm ... nie jestem pewien, jak przeoczyłem to pytanie podczas wyszukiwania powiązanych pytań. Dzięki!!!
scc,

Odpowiedzi:


6

Możesz wypróbować Podcaster, który transmituje podcast drogą bezprzewodową.

Sprawdź funkcje


Hrm, jedyne merytoryczne recenzje są negatywne, a wszystkie błędy, nie jest to dobry znak
dstarh

Cóż, jeśli nie chcesz wydać 2 USD, aby to sprawdzić, to oczywiście twój wybór. Twierdzi, że robi wiele z tego, co chcesz i został kilkakrotnie zaktualizowany, ponieważ napisano większość negatywnych recenzji, sprawdź numer wersji na nich. Również zobaczyć tę recenzję z MacWorld macworld.com/appguide/app.html?id=565792&expand=true
conorgriffin

Będę musiał to kupić i sprawdzić ... 2 dolary warto pozbyć się tego bólu głowy - chociaż kiedy kupię coś i sprawię, że będzie tak, jak chcę, jabłko prawdopodobnie rozwiąże ten problem i zrobi to we właściwy sposób
dstarh

Pobrałem to i robi dokładnie to, co chcę - teraz, gdyby tylko jabłko pozwoliło deweloperom dostarczyć informacje o utworach / albumach do muzyki w tle, byłoby świetnie. Pokazuje „Podcaster” tylko, gdy jesteś w trybie blokady, zamiast tego może łatwo dostarczyć obraz i trochę tekstu
dstarh

Cieszę się, że to zadziałało
conorgriffin

5

Instacast pozwala subskrybować podcasty, synchronizować przez Wi-Fi i 3G oraz umożliwia buforowanie (pobieranie) lub przesyłanie strumieniowe odcinków.


2

Aplikacja Instemedast firmy Vemedio załatwi sprawę . Jest niewiarygodnie dobrze zaprojektowany i umożliwia dodawanie subskrypcji z poziomu aplikacji oraz dostosowanie ustawień, aby umożliwić pobieranie przez 3G.


2

Używam spuszczonymi niedawno i to jest świetne! Mogę subskrybować (przez wyszukiwanie lub bezpośrednio za pomocą adresu URL RSS), a aplikacja automatycznie pobiera nowe odcinki, jednak skonfigurowałem to - tylko przez Wi-Fi, co 4 godziny lub z funkcją geofencing. Obsługuje automatyczne tworzenie list odtwarzania, dzięki czemu nie muszę przełączać plików podczas jazdy.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.