Czy mogę zmienić domyślną aplikację odtwarzacza muzyki na iPhonie? Jeśli tak to jak?


8

Chcę zmienić domyślną aplikację muzyczną na moim iPhonie z Music na Spotify. czy to możliwe? Moje pierwsze przypuszczenie polega na tym, że musiałbym zrobić jailbreak mojego telefonu. Czy można to zrobić bez jailbreaka?


W jaki sposób Music jest domyślną aplikacją - w IOS wybierasz aplikację, a następnie odtwarza jej dane, abyś mógł spotify działać tak samo jak Muzyka?
Mark

Myślę, że ma na myśli to, że kiedy prosi Siri o odtworzenie swoich ulubionych piosenek lub muzyki jazzowej itp., Domyślnie jest to aplikacja Muzyka, a nie Spotify.
cchiera

Odpowiedzi:


11

Odinstaluj domyślną aplikację muzyczną w iOS 11. Uruchom ponownie. voila.

Moje sterowanie słuchawkami działa teraz z aplikacją muzyczną WynK. Centrum sterowania pokazuje również muzykę wynk.


To działa! Teraz moje słuchawki przestaną przełączać się na aplikację iTunes / muzykę pomiędzy słuchaniem Google Play a rozmowami telefonicznymi. Dziękuję Ci!
Kyle Kelley,

Co za pomysł! Ta aplikacja nie ma już dosłownie żadnego celu.
Dobler

1
Panie, jesteś panem wszechświata. Właśnie rozwiązałeś największy problem, jaki miałem z iPhonem :) Automatycznie przełączono na spotify po odinstalowaniu.
Ashok Felix

1
nie działa dla mnie na iOS 12 ... po prostu nic nie uruchamia, jeśli nie mam muzyki Apple.
JOKe

Dziękuję Ci!! Niepokoiło mnie to przez długi czas i było to tak proste rozwiązanie, że nie mogę uwierzyć, że nie próbowałem.
jesseplymale

10

Powiedziałbym, że tak naprawdę nie ma domyślnego odtwarzacza muzyki na iPhonie. Można powiedzieć, że aplikacja Apple Music to ta, która otwiera się po naciśnięciu „Play” na ekranie blokady lub „pasku wielozadaniowości”, ale nie ma w tym żadnej realnej korzyści.

Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, nie . W domyślnej wersji iOS nie można zmienić żadnych domyślnych rzeczy.

Powiedziawszy to, możesz zrobić kilka drobnych poprawek po tym, jak jailbreak urządzenia. Jeśli chcesz używać Siri do odtwarzania muzyki Spotify, istnieje aplikacja jailbreak dla tego o nazwie AssistantLove .
Poza tym możesz skorzystać z aplikacji jailbreak SpotiPlay . To sprawia, że ​​aplikacja Spotify jest używana na pasku wielozadaniowości.


1

Nie można tego zrobić na iPhonie nieobsługującym jailbreaka. I nawet po jailbreaku, obecnie nie ma żadnych poprawek, które pozwolą ci to zrobić.


1

Ok, więc dowiedziałem się jak.

  1. Idź do Spotify, nie odtwarzaj jeszcze piosenki
  2. Podłącz słuchawki, a następnie odtwórz utwór
  3. Teraz blokujesz telefon podczas odtwarzania utworu, a teraz, gdy naciśniesz przycisk zasilania lub przycisk odblokowania, powinieneś zobaczyć logo Spotify w lewym dolnym rogu ekranu.

Przynajmniej tak zrobiłem dla Apple Music, a potem z powrotem do Spotify.


Zrobiłem to i wydawało się, że działa (w moim przypadku dla Play Music).
bernardn,

1

W iOS11 wygląda na to, że mój iPhone wrócił do aplikacji „Muzyka” po kilku minutach, gdy nie używał niczego innego. Nie podobało mi się to, ponieważ wskoczyłem do samochodu i zaczęła grać aplikacja muzyczna.

To absolutnie nie najlepsza opcja, ale dla mnie działa całkiem dobrze:

ODINSTALUJ oficjalną aplikację muzyczną

Zrobiłem to kilka dni temu i do tej pory podoba mi się ten scenariusz. Chociaż wciąż nie jest idealny ... Wolałbym mieć opcję wyboru domyślnego odtwarzacza. Ale zgaduję, że nie zobaczymy, że to się wkrótce wydarzy ...

Wiem, że działa to tylko wtedy, gdy w telefonie nie ma biblioteki iTunes. Ale wydaje mi się, że wiele osób, które używają Spotify jako domyślnego odtwarzacza, nie ma ogromnej biblioteki i nie ma potrzeby instalowania aplikacji muzycznej.


0

Odinstalowanie domyślnej aplikacji muzycznej i ponowne uruchomienie działa w systemie iOS 12.

Dodatkowym krokiem, który musiałem podjąć, aby umożliwić odtwarzanie z centrum sterowania przy zamkniętej aplikacji, było przejście do Prywatności> Media i Apple Music i umożliwić dostęp do aplikacji.


Jako alternatywę używam Evermusic Pro i bardzo go polecam. Nie mam żadnego powiązania z aplikacją lub programistą, właśnie znalazłem ją w wyszukiwaniu i po wypróbowaniu kilku innych aplikacji myślę, że jest to najlepsza.


-2

Przepraszam, że wpadłem na stary wątek. Użytkownicy iPhone'a mogą teraz pobrać „MusicTube” do słuchania muzyki z YouTube'a na ekranie blokady.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.