Jak zmusić aplikację do ponownego pobrania z Mac App Store?


16

Kupiłem aplikację, której pobieranie nie powiodło się. Usunąłem instalator i próbowałem zainstalować go ponownie ze sklepu Mac AppStore, ale przycisk pobierania mówi „Zainstalowano”.

Nadal mam ikonę aplikacji w Launch Pad ze wskaźnikiem postępu pobierania.

Mam świadomość optionkliknięcia przycisku „Zainstalowano” i przycisku Zakupy, ale żadne z nich nie działa.

Jak mogę zresetować ten proces pobierania, aby umożliwić mi ponowne pobranie aplikacji?


1
Nie jestem pewien, czy to działa, ale czy próbowałeś usunąć aplikację za pomocą AppCleaner, a następnie pobrać ją ponownie?
FLY,

Odpowiedzi:


16

Odpowiadając na moje pytanie. Włączyłem menu debugowania, a następnie wybrałem Resetuj aplikację, ponownie uruchomiłem App Store, a teraz ponownie pojawia się przycisk Pobierz.

Aby włączyć menu debugowania, otwórz Terminal i uruchom

defaults write com.apple.appstore ShowDebugMenu -bool true

Niestety, swoje kroki 1. Włączone menu debugowania poprzez Terminal 2. Resetowanie aplikacji, 3. Restart App Store. Jestem bardzo niejasny w kroku 2. Co dokładnie tam robisz?
Daniel

Odpowiedziałem również na moje pytanie. Komenda terminal powinien uaktywnić specjalne Debugmenu w górnej części ekranu wraz z wszystkie standardowe okna podoba Edit, Store, Window, i Help. Przede wszystkim po wysłaniu polecenia terminalu należy ponownie uruchomić aplikację AppStore, aby pojawiło się menu. Następnie w Debugmenu jest opcja dla Reset Application.
Daniel

To powiedziawszy, ta procedura nie działała dla mnie. DebugMenu nie pojawia się w ogóle. Okazuje się, że musisz wydać polecenie terminalu jako aktualnie zalogowany użytkownik . Z perspektywy czasu ma to sens, ale pomyślałem, że było to ustawienie globalne i sudowydałem polecenie jako (zawsze pracuję na moim komputerze jako ograniczony użytkownik). Okazuje się, że jest to ustawienie aplikacji na użytkownika, więc po prostu musiałem wydać polecenie jako mój ograniczony użytkownik, aby wyświetlić menu. Prawdopodobnie nie będzie to miało znaczenia dla większości, ponieważ większość osób (niemądrze) używa swojego komputera jako administratora.
Daniel

5
Niestety wydaje się, że nie działa to już w systemie macOS 10.12 Sierra.
pączek

14

Najpierw upewnij się, że nie masz kopii tej aplikacji na innym zamontowanym dysku twardym.

Następnie usuń ikonę z paska uruchamiania. Działa jak iOS, w którym klikasz i przytrzymujesz ikonę, dopóki nie zaczną się poruszać, a następnie kliknij przycisk X, aby go usunąć.

Zamknij i uruchom ponownie Mac App Store.

Teraz powinieneś zobaczyć, że można go pobrać w Mac App Store.


Kliknięcie x na ikonie jigglingu nic nie zrobiło. Po prostu tam został.
Hesham Abd-Elmegid

Pierwszy krok Marka jest ważny. Spróbuj opróżnić kosz, jeśli jest w koszu. Jeśli żądana „aplikacja” to instalator systemu macOS i jest częściowo zainstalowany na innej partycji, usuń tę partycję.
Jerry Krinock,

0

Miałem to, ponieważ poprzednia wersja aplikacji była nadal na dysku. Próbowałem ponownie załadować Windows Phone Connector 8, musiałem usunąć zarówno WPC8, jak i stary WPC7, który miałem na dysku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.