Problem z pobieraniem filmów HD na komputer Mac podczas synchronizacji z iPadem 3


1

Kupiłem kilka filmów HD za pomocą iPada3, jednak kiedy próbuję zsynchronizować iPada z MacBookiem Air (i7, 13 ", Mid2012), są one pobierane na mój komputer Mac w znacznie niższej rozdzielczości.

Nie wiem też, czy jestem podłączony, ale nie widzę ich w iCloud (brak ikony iCloud obok nich w iTunes, więc nie mogę ich ponownie pobrać po usunięciu, wystarczy synchronizacja z iPadem 3, ale o niskiej rozdzielczości)


Co rozumiesz przez niższą rozdzielczość? 720p zamiast 1080p? Jestem pewien, że iTunes kopiuje zawartość iPada. Nigdy nie kupiłem żadnych filmów z iPada, ale w iTunes istnieje ustawienie pobierania zawartości w 720p lub 1080p; może to zostało wysłane do iTunes Store na twoje konto? Co do tego, że nie widać ikony chmury, to dziwne. Czy pojawiają się na liście zakupów w sklepie iTunes Store? Nie masz dwóch różnych kont w sklepie iTunes Store, prawda?
Kirk McElhearn

Nie widzę żadnych filmów, które kupiłem (ani tych, które kupiłem bezpośrednio z iTunes, ani z iPadem) i nie ma wideo / filmu na liście Zakupione, widzę tylko inne rzeczy, które kupiłem, takie jak audio. Film, który kupiłem w jakości HD i pobrałem na komputer Mac, ma rozmiar około 854 x 354 pikseli - nie jest rozciągnięty, rozmiar pliku jest również o połowę mniejszy niż na stronie iTunes. W iTunes ustawiłem pobieranie filmów w rozdzielczości 1080p i mam tylko jedno konto.
Michael

Odpowiedzi:


2

Patrzysz na zły plik. Otwórz iTunes i przejdź do odtwarzania (iTunes> Preferencje> Odtwarzanie). Ustaw, aby domyślnie odtwarzał plik HD (1080p). Tylko dlatego, że jest to domyślnie pobierana wersja HD, nie oznacza, że ​​domyślnie będzie ona odtwarzana.


Miałem już to ustawienie ustawione na 1080p, to nie jest tak, że gra lo res, ponieważ nie załadował filmu lo res. Kiedy opuszczam, kliknij film w iTunes, a następnie „Pokaż w wyszukiwarce”, widzę tylko plik filmu w niskiej rozdzielczości. Pytanie brzmi: dlaczego nie pobiera HD? Miałem 1080p dla obu ustawień odtwarzania i pobierania, ale to nie działa ...
Michael

W menu „Sklep” w iTunes kliknij „Sprawdź dostępne pobrania”. Powiadomi Cię, jeśli jeszcze nie musisz pobrać kupionego pliku.
Paul Dunahoo,

Pobiera wszystkie oprócz filmów: /
michael
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.