Jak zrobić zrzut całego ekranu w Mac OS Safari? [duplikować]


39

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Szukam rozszerzenia Safari, które może wykonywać zrzuty ekranu z całej strony . Wiem, że istnieją różne rozszerzenia, ale nie znalazłem żadnych, które zajmowałyby pełne obrazy stron.


3
Nie mogłem uzyskać Awesome Screenshot do pracy ze wszystkimi stronami internetowymi, ale użyłem webkit2png i Paparazzi .
Lri

Drugie pytanie obejmuje tę samą funkcjonalność wyniku końcowego, ale zaakceptowana odpowiedź nie jest rozszerzeniem Safari, więc chyba, że ​​tillinberlin naprawdę nie potrzebuje rozszerzenia, jest to odpowiednie pytanie powiązane, a nie duplikat.
bmike

1
Rozumiem „możliwy duplikat”, ale ponieważ inne pytania i inne aplikacje tak naprawdę nie zawierały pełnej strony, musiałem tylko zapytać…
tillinberlin 30.01.2013

Paparazzi! bardzo dobry, wszechstronny, darmowy. derailer.org/paparazzi
Zo219

@tillinberlin Czy można usunąć usunięty znak zaznaczenia z odpowiedzi, która powoduje problemy ze złośliwym oprogramowaniem / bezpieczeństwem? Nie musisz, ale jeśli narzędzie nie jest preferowane - inna opcja lub żadna może nie być lepsza dla innych.
bmike

Odpowiedzi:


13

Może nie dać http://awesomescreenshot.com/ spróbować, zobaczyć zrzeczenie się poniżej. Dostępne są lepsze opcje, zobacz inne odpowiedzi na to pytanie. Awesome Screenshot to wtyczka do przeglądarki, która może przechwytywać

 • pełna strona
 • widoczna część lub
 • wybór strony.

Pozwala także na podstawową adnotację zrzutu ekranu, a także pobranie go lub zapisanie w Internecie w celu uzyskania dostępu za pomocą adresu URL. Dostępne jako rozszerzenie Safari, Firefox i Chrome.

ZASTRZEŻENIE: istnieją wyraźne przesłanki, że Awesome Screenshot przesyła informacje o historii przeglądarki do serwerów stron trzecich. W końcu tego nie poleciłbym. Ma również historię integracji adware w swoim rozszerzeniu, a następnie przeprasza za to później .


26
Ostrzeżenie: „Niesamowity zrzut ekranu” zawiera oprogramowanie reklamowe .
smokris

2
Niesamowity zrzut ekranu może zniszczyć Twoje życie z powodu oprogramowania reklamowego, niepotrzebnych reklam, spowolnienia przeglądarki i wielu innych. 3. odpowiedź poniżej jest najlepszą odpowiedzią. Wtyczka nie jest potrzebna.
mac_user

Rozszerzenie to adware Garbage Chrome, oryginalne pytanie dotyczyło rozszerzenia Safari.
BadPirate

1
@greenforest - Pomyśl, że powinieneś wyciągnąć odpowiedź, ponieważ nie jest już poprawna i prowadzi użytkowników do witryny, która wydaje się być oparta na oprogramowaniu reklamowym / złośliwym oprogramowaniu. Druga odpowiedź podana (tuż poniżej tej) jest świetnym rozwiązaniem, odpowiada konkretnie na pytanie i zapewnia lepsze zrzuty ekranu. Nic osobistego, ale poprawna odpowiedź na pytanie powinna być najlepsza.
BadPirate 27.07.16

1
@BadPirate Zmieniłem odpowiedź, ale nie mogę usunąć znacznika wyboru. Mam nadzieję, że doinberlin się zmieni.
greenforest

32

Nie wymaga żadnych wtyczek ani niczego - najnowszy Safari (7, nie jestem pewien, z której wersji to działa) może zapisać w formacie PDF. Plik -> Eksportuj jako PDF ... a otrzymasz całą stronę, obrazy i wszystko. I jest to piękny plik PDF w wysokiej rozdzielczości.


7
Nie wiem, czy to Bootstrap, czy nie, ale mój plik PDF jest czarno-biały z minimalnym stylem.
Hawkee

7
Jedyną rzeczą do rozważenia jest to, że plik PDF będzie miał podziały stron. Jeśli potrzebujesz jednego, ciągłego, nieprzerwanego przepływu, PDF nie jest właściwym wyborem.
Neil Monroe,

6
Myślę, że tak naprawdę to tylko drukuje do pliku PDF. Niezupełnie prawdziwe przechwytywanie ekranu na całą stronę w formacie pdf.
Ryan McGeary

7
Nie eksportuje obrazu strony WYSISYG. Dobry tylko do tak wielu celów, nie do przyjęcia dla wielu innych.
ramonrails

1
Mam brzydką wersję mojej strony w pdf. CSS całkowicie zepsuty.
Tᴀʀᴇǫ Mᴀʜᴍᴏᴏᴅ

31

Paparazzi! doskonale nadaje się do zrzutów ekranu z całej strony. To nie jest rozszerzenie Safari, ale ma bardzo fajną funkcję, która pozwala uruchomić go z Safari.

Wpisz paparazzi:pasek adresu przed adresem URL, uruchomi aplikację z określonym adresem URL. Oto lista formatów URL, które Paparazzi! wykorzystuje: http://derailer.org/paparazzi/urlformat


1
Najlepszy program do przechwytywania zrzutów ekranu dla komputerów Mac. Zapomnij o rozszerzeniach przeglądarki. Paparazzi jest niesamowity.
Anriëtte Myburgh

2
Zgoda. To narzędzie jest naprawdę świetne. Szczególnie w połączeniu z możliwością interakcji z widokiem internetowym oraz dodawania opóźnień i tym podobnych. Dzięki @mkubilayk!
LunaCodeGirl

2
„jeśli włączysz Developmenu Safari, powinieneś być w stanie przejść z Safari > Develop > Open With > Paparazzi”, stąd: reddit.com/r/apple/comments/3srndw/…
Demis

2
Nie można obsługiwać stron wymagających logowania.
sul4bh

3
@ sul4bh Aby zalogować się, możesz użyć funkcji „Interakcja z widokiem internetowym” za pomocą ikony wskaźnika w lewym dolnym rogu lub menu Widok.
mkubilayk

2

Nie znam żadnych rozszerzeń Safari, które mogłyby to zrobić, ale Skitch może to zrobić.


2
Skitch 1.x miał funkcję „Snap Safari”, która była wspaniała do tworzenia obrazu całego obszaru roboczego Safari bez konieczności ręcznego przewijania okna od góry do dołu. Ta funkcja została usunięta ze Skitch 2.0 i jest nadal nieobecna w bieżącej wersji w App Store :(
bmike

Skitch oznacza stronę internetową; Evernote je kopiuje.
James Bush

2

Safari może to zrobić natychmiast po wyjęciu z pudełka: kluczem jest to, że musisz dostosować rozmiar strony podczas drukowania do pliku PDF.

 1. Załaduj stronę internetową
 2. Plik -> Drukuj ...
 3. W wyskakującym okienku „Rozmiar papieru” wybierz „Zarządzaj niestandardowymi rozmiarami”
 4. Utwórz nowy rozmiar papieru, który pasuje do całej strony (np. 8,5 cala x 30 cali).
 5. Użyj wyskakującego okienka PDF, aby „Zapisz jako PDF ...”

Wadą tego podejścia jest to, że jeśli witryna ma różne style ekranu i drukowania, można uzyskać tylko plik PDF ze stylem wydruku.


1

Evernote Web Clipper , rozszerzenie Safari, klipy Pełny ekran lub Wybór. Tak, do notebooka internetowego, ale synchronizuje się on z Evernote na twoim komputerze niemal natychmiast, ręcznie lub ustaw synchronizację czasową.


Ten link jest martwy.

Poparłem tę odpowiedź, mimo że rekomenduje ona produkt innej firmy, o co nie prosił użytkownik. Przejdź do evernote.com lub App Store i pobierz aplikację. Clipper jest z nim zainstalowany. Nie tylko zapisuje strony internetowe jako jeden, długi ciągły obraz, ale możesz edytować stronę tak, jakby to był dokument programu Word lub coś takiego. Czcionki pozostają takie same, strona jest ponownie wyświetlana, jakby to był Dreamweaver lub podobny. Nie wiem, dlaczego podjęli wysiłek, ale zrobili to i działa świetnie.
James Bush

Jak Ty to robisz? Nie mogę zmusić Clippera do zrobienia zrzutu ekranu całej strony. Spowoduje to zapisanie strony w Evernote, ale jakie wyniki nie są obrazem eksportowalnym, a funkcja „zrzut ekranu” przechwytuje tylko widoczny ekran lub jego część.
Calion

0

CHROME> spróbuj rozszerzenia zwanego przechwytywaniem pełnego ekranu. Odkryłem, że jest szybki i przechwytuje bardzo długie strony HTML jako pngs. Mam nadzieję, że to komuś pomoże.


1
Jest to pomocne, jeśli podasz linki do aplikacji / rozszerzenia, do którego się odwołujesz.
Allan

1
To nie odpowiada na pytanie. OP szuka rozszerzenia Safari, a nie Chrome. - Z recenzji
fsb

Niedostępne dla Safari. Jeśli masz Chrome, link to chrome.google.com/webstore/detail/full-page-screen-capture/…
Nilesh Parmar

Jak nieprzydatne, @NileshParmar. Nie, większość „normalnych ludzi” (nie programistów, nie projektantów) nie ma wielu przeglądarek na swoim komputerze; oni też nie powinni .
ELLIOTTCABLE,

Dodatkowej nocie do zmieniaczy i deweloperów / projektanci, którzy zrobienia zostały Chrome dodatkowo zainstalowany, chociaż - Chrome ma teraz ten wbudowany (Chrome 59+), więc nie jest konieczne rozszerzenie.
ELLIOTTCABLE,

-1

W przeglądarce Safari kliknij polecenie Zapisz jako ... w menu Plik; następnie kliknij przycisk Zapisz, aby utworzyć plik PDF strony internetowej na pulpicie. Otwórz plik PDF w podglądzie. Kliknij polecenie Eksportuj jako ... w menu Plik. Wybierz format obrazu, a następnie kliknij Zapisz.

Aby uzyskać pełną listę wszystkich poleceń przechwytywania zrzutów ekranu dostępnych w Finderze: support.apple.com/en-us/HT201361

Nawiasem mówiąc, w Mac OS X 10.11.x możesz ustawić preferencje systemowe, aby ukryć pasek menu, podobnie jak dok.


-3

Spróbuj Jing . To nie jest rozszerzenie Safari, ale zawsze jest dostępne, jeśli tak zdecydujesz. Będzie zadziwiać - i to za darmo.


2
Cześć, witaj w Ask Different! Przedstawiając oprogramowanie jako rozwiązanie, podaj link do danego programu. To zapewnia lepszą odpowiedź i będzie łatwiej głosować. ;)
CyberSkull

2
Jing nie wykonuje zrzutów ekranu z całej strony.
Benjamin Cheah

-4
 1. Otwórz tę stronę
 2. Przejdź do PlikZapisz jako z paska menu
 3. Zapisz go na pulpicie

Na pulpicie pojawi się zrzut ekranu strony


3
Nie, będziesz mieć archiwum internetowe strony lub kod źródłowy strony, z których żaden nie jest zrzutem ekranu?
grg

-5

Aby uzyskać zdjęcie otwartego okna - w tym strony Safari:

Shift+ Cmd+4

... co sprawia, że ​​pojawia się celownik ... następnie ... naciśnij Space ... zmieniając celownik w ikonę aparatu. Użyj tego, aby kliknąć okno / stronę, którą chcesz zrzut ekranu. Obejmuje cień z przezroczystością.


1
Nie ma sensu, jeśli strona się przewija.
calum_b

Nie mogę mieć wszystkiego! Zszyj to razem z Photoshopem.
Andrew Smith,

zapisuje tylko widoczną część strony, ale przynajmniej jest całkowicie wbudowana. Myślę, że możesz wyłączyć cień za pomocą TinkerTool - nie cytuj mnie.
Demis

1
Jak zauważono w innych odpowiedziach, możesz mieć wszystko :)
calum_b 27.04.2016

Zobacz moją poprawioną odpowiedź
James Bush,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.