Czy po aktualizacji do iOS 6.0.1 można jailbreakować iPada 2 (A1395)?


0

Mam iPada 2 z jailbreakiem (A1395) z wersją 5.0.1 (9A405).

Jeśli zaktualizuję do wersji 6.0.1, czy mogę jailbreak bez przywiązania?

Czy będę musiał ponownie zainstalować wszystkie moje aplikacje i ustawienia Cydii, czy też zostaną one utworzone i przywrócone?

Zdezorientowany przez zbyt wiele wyników Google!


2
W tej chwili nie jest dostępna nieograniczona jailbreak dla iOS6. Zobacz to pytanie i odpowiedź.
bassplayer7

Cholera ... co powiesz na więzienie na uwięzi?
Dan

Odpowiedzi:


1

To już nie jest prawda; Obie odpowiedzi zostały napisane przed ujawnieniem evasi0n. Teraz jest więcej niż możliwe dla urządzeń JB 6.x, w rzeczywistości do 6.1.1 / 6.1.2.

Jeśli chodzi o tworzenie kopii zapasowych, nie musisz tworzyć kopii zapasowej Cydii - i tak zostanie ona ponownie zainstalowana. To, co chciałbym wykonać kopię zapasową, to wszelkie ręcznie zainstalowane (tj. Hakujące) aplikacje, które możesz mieć (cd do / var / mobile / Applications, a następnie zrobić tar)


Więc (1) wykonaj kopię zapasową / var / mobile / Applications; (2) następnie uaktualnij do ios6 za pośrednictwem iTunes; (3) następnie zastosuj evasi0n; i (4) przywrócić te aplikacje?
Dan


-1

Nie rób tego !!!!!!!!!!!!!

Jeśli uaktualnisz, zabijesz jakąkolwiek szansę (obecnie jailbreaking). Zrobiłem kopalnię w zeszłym roku bez zastanowienia i od tego czasu żałuję. pozostań z iOS 5.1. Zaufaj mi, nie ma żadnej korzyści w aktualizacji tylko strat

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.