Scal adnotacje PDF


12

Wysyłam ten sam plik PDF do różnych recenzentów i otrzymuję wersje z różnymi komentarzami.

Czy istnieje sposób na połączenie adnotacji w jeden plik?

Jeśli jest to pytanie „pozwól mi google-to-dla-ciebie”, przepraszam. Proszę podać mi słowa kluczowe. Znalazłem tylko artykuły na temat łączenia (stron) różnych plików PDF w jeden plik.


Googling merge pdf sticky notesdaje pewne wyniki. Nie wiem, czy jest to pomocne, ponieważ nie przyjrzałem się temu szczegółowo. Oto link do wyniku, który wydawał mi się przydatny.
Saaru Lindestøkke

Odpowiedzi:


6

Możesz to zrobić po prostu za pomocą Adobe Acrobat Professional . Przetestowałem to w programie Acrobat Professional w wersji 8.3.1 na moim systemie Mac OS X 10.5.8.

Wybierz jeden z plików z adnotacjami, aby zebrać komentarze. Otwórz go za pomocą Adobe Acrobat Professional. Dla każdego z pozostałych plików wybierz polecenie menu Komentarze ... Importuj komentarze ... , a następnie z wynikowego okna dialogowego Otwórz plik wybierz kolejno każdy z pozostałych plików. Acrobat odczyta komentarze z wybranego pliku i umieści je w pierwszym pliku. A Komentarze Lista otwiera się w dolnej części okna, pokazujący wszystkie komentarze w dokumencie.

Masz teraz plik PDF ze wszystkimi komentarzami. Zapisz go pod inną nazwą pliku i kontynuuj swoją pracę.

Pamiętaj, że to znacznie ułatwia Acrobatowi, jeśli każdy oznaczy ten sam plik PDF. Acrobat może importować komentarze z jednej wersji dokumentu do innej wersji dokumentu, ale komentarze nie zawsze kończą się we właściwym miejscu. Polecenie menu Komentarze ... Migruj komentarze ... ma na celu pomóc ci uzyskać komentarze z formatu PDF starszego dokumentu do formatu PDF nowszej wersji.

W treści pomocy programu Acrobat znajdują się przydatne wpisy dotyczące komentarzy do importu .

Moim skromnym zdaniem każdy pracownik wiedzy, który dotyka plików PDF, powinien mieć kopię programu Acrobat Professional (nie tylko darmowy program Reader). Mogę być stronniczy - pracowałem dla Adobe przez wiele lat i nadal posiadam ich akcje. Uważam jednak, że możliwość wykonywania operacji takich jak importowanie i łączenie komentarzy jest niezwykle cenna dla pracowników wiedzy.


trochę ekranu tutaj (nie mogłem znaleźć „listy komentarzy”)
JinSnow,

2

Inną opcją jest wydrukowanie pliku PDF ( Cmd+ P), a następnie ponowne zapisanie pliku jako pliku PDF w oknie dialogowym drukowania. Łączy to adnotacje.


1
Co? Czy mówisz, że wydrukowanie jednego pliku PDF do drugiego istniejącego pliku na dysku łączy adnotacje w oba?
Ahmed Fasih

2

Jeśli masz program Adobe Acrobat Pro, możesz:

  1. otwórz plik pdf, który chcesz scalić
  2. otwórz menu Komentarze (w prawym górnym rogu)
  3. w „Liście komentarzy” kliknij ikonę opcji na ekranie drukowania
  4. wybierz opcję Importuj plik danych i wybierz drugi plik pdf

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1

Znalazłem bezpłatne rozwiązanie. Możesz łączyć komentarze za pomocą Foxit Reader . na zakładce Komentarz i wybierz import w sekcji Zarządzaj komentarzem .

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Następnie chooes wpisz pdf w pliku przeglądania.

Przeglądarka plików

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.