Co oznacza „napar - HEAD”?


25

Widziałem to już kilka razy, aby naprawić problemy z niektórymi pakietami, że jakoś instaluje nowsze wersje pakietów. Ale nie byłem w stanie znaleźć jasnego wyjaśnienia, co tak naprawdę robi ta opcja, kiedy jej użyć, dlaczego niektóre pakiety mają wersję - HEAD i dlaczego jest to konieczne.

Odpowiedzi:


18

Znalazłem trochę informacji w dokumentach Homebrew .

Cytując spod sekcji „ Zaawansowane sztuczki z formułami ”:

Wersje niestabilne ( HEAD, devel)

Formuły mogą określać alternatywne pliki do pobrania dla projektu wyższego szczebla devel(niestabilny, ale nie trunk) lub HEAD ( master/ trunk).

Adresy URL HEAD (aktywowane przez przekazywanie --HEAD) tworzą najnowocześniejsze rozwiązania.

Mam nadzieję, że to pomaga w tym, co. Nie mogę pomóc z tym, dlaczego.


10

W git za pomocą polecenia „ --HEADget” pobierz wszystkie najnowsze zatwierdzenia z repozytorium źródłowego. Problem w tym, że czasami najnowsza wersja będzie w niespójnym lub niemożliwym do zbudowania stanie, więc używaj na własne ryzyko.

Kiedy synchronizujesz z innymi tagami, które są publikowane jako „znane wersje stabilne”, programista mówi, że pliki takie, jakie istniały w tym momencie, zostaną skompilowane i przeszły wszystkie testy.

Ucieczka z głowy może być ryzykowna.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.