Jak zmienić folder w plik .jar?


11

Obecnie zmodyfikowałem program, który jest .jarplikiem. Zarchiwizowałem go i przekształciłem .jarplik w folder, aby móc go edytować. Teraz wszystko, co muszę zrobić, to zmienić folder z powrotem na .jarplik, aby nie był dostępny jak folder. Jak mam to zrobić?


1
Co edytowałeś - części słoika są skompilowanym kodem i nie można ich edytować ręcznie
user151019

Źle. Może to być także aktywa.
Max Ried

@Zaznacz, możesz także podać własny skompilowany kod. Zakładam, że OP mówi o Minecraft.
nrubin29

Odpowiedzi:


7

Pliki jar są w większości przypadków plikami zip, ale jar cfdla uzyskania najlepszych rezultatów użyłbym tego polecenia.

http://docs.oracle.com/javase/tutorial/deployment/jar/build.html

Możesz po prostu użyć kompresji OS X, a następnie zmienić nazwę pliku zip na .jar - ale wtedy możesz nie mieć poprawnego pliku manifestu. Trudno powiedzieć bez dokładnych plików w ręku.


Co się stanie, jeśli zmienisz nazwę xxxxx.jar? Widziałem, jak ML robi niesamowite rozpoznawanie plików ...
Zo219 15.01.2013

2
Dodajesz cztery znaki do nazwy folderu. To wciąż folder, a nie spakowany folder przechowywany jako jeden plik. Niesamowite jest to, że usługi uruchamiania OS X wysyłają plik o zmienionej nazwie do innej ścieżki i klasy plików, aby go otworzyć. Java może być wystarczająco inteligentna, aby działać w nieskompresowanym folderze jar o nazwie folder, ale nie masz pliku jar zamiast folderu (bez względu na to, jak się nazywa).
bmike

@bikeike Java może używać katalogu zamiast pliku jar - jeśli ścieżka klasy i katalog mają poprawne wartości - ale powinno to być omówione w samouczkach Java
151019

@ Mark Dziękuję za komentarze tutaj i na pytanie. Moje java-fu jest słabe z powodu atrofii. W tym momencie prawdopodobnie jestem bardziej niebezpieczny niż wiem.
bmike

-4

umm próbowałem kilka filmów i wszyscy powiedzieli, że zmień nazwę pliku


1
Podejrzewam, że jeśli twoja aplikacja nie dba o to, aby nic nie zostało skompresowane, a folder .jar się ładuje, jest to dobre rozwiązanie, ale myślę, że pytający chce ponownie uzyskać słoik, ponieważ zadał sobie trud, aby wyjaśnić, że najpierw nie został zarchiwizowany.
bmike

-1, to nie wygeneruje manifestu.
Navin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.