Co znajduje się w kategorii „Inne” na moim iPadzie?


14

Kiedy synchronizuję iPada, iTunes mówi mi, że wideo ma tyle gigabajtów miejsca, zdjęcia innej porcji itp. Itd. Ale iTunes mówi mi również, że „Inne” wykorzystuje 5,5 GB. Co to może być? Jeśli nie jest to wideo, audio, zdjęcia, aplikacje lub książki, co zajmuje tyle miejsca? Nie mam , że wiele kontaktów ...

Oczywiście nie wiesz dokładnie, co jest, a czego nie ma na moim iPadzie. Ale jakieś myśli, co to może być? Chciałbym odzyskać część tego miejsca, jeśli mogę.


Wierzę, że to może być dynamiczne. Oznacza to, że jeśli masz tylko niewielką ilość pewnego rodzaju danych, są one pogrupowane w inne.
Randy6T9,

1
Miałem 6,3 GB miejsca zajmowane przez OTHER, Próbowałem usunąć różne aplikacje i pliki, wciąż 6,3 GB. Postanowiłem przywrócić, aby zobaczyć, czy to pomoże. Po przywróceniu INNE spadło do

Odpowiedzi:


9

Elementy w kategorii Inne to zazwyczaj dokumenty, które zostały usunięte z iPada, a także dokumenty używane przez różne aplikacje (na przykład dokumenty PDF używane przez GoodReader lub dokumenty z programów iWork). Czasami te dokumenty są dostępne na karcie Aplikacje w iTunes, innym razem nie; to zależy od programu. Na przykład Documents to Go i GoodReader mogą zarządzać własnymi dokumentami poza iTunes za pomocą Dropbox.

Usunięte dokumenty powinny zostać usunięte podczas synchronizacji z iTunes. Czasami z powodu znanego błędu iTunes kategoria Inne nie zmniejsza się zgodnie z oczekiwaniami.

W wątkach dyskusji Apple jest więcej:


Linki do wątków dyskusji Apple nie działają teraz
Gleb

1

Cóż, gdy normalnie mam to na iPadzie, to tylko elementy, które na nim umieściłem, gdy mam go podłączonego do komputera jako urządzenia USB, co oznacza, że ​​jest to jak dysk USB, na którym można umieścić foldery (w moim przypadku kopie zapasowe ) i takie tam.

Zwykle pojawia się w Eksploratorze lub na komputerze Mac na liście urządzeń.

Może powinieneś tam sprawdzić?


To miałoby sens, tyle że nigdy nie użyłem go w ten sposób, czyli jako urządzenia USB. Wszystko, co tam jest, umieściłem tam przez iTunes.
Alex Basson

1

Właśnie miałem ten sam problem ... i zgodnie z jedną z powyższych odpowiedzi usunąłem iBooks, aby się nie zsynchronizowały, ale to nie pomogło. Ale potem przewinąłem dalej i zauważyłem, że „audiobooki” zostały sprawdzone. Odznałem to pole i natychmiast moje „inne” spadło z 12,4 GB do śladu.

Wielkie dzięki za prowadzenie!


0

iBooki są liczone jako „inne” miejsce do przechowywania.

Moja żona miała ponad 27 GB „innej” przestrzeni na swoim iPadzie. Losowo zdecydowałem się otworzyć jej aplikację iBooks i po usunięciu wszystkich książek w tej aplikacji jej „inna” kategoria spadła z 27 GB do praktycznie zera.


2
Myślałem, że kategoria „książek” już istnieje? iBooki nie należą do tej kategorii?
dpollitt,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.