Jak mogę przeglądać zdjęcia na iPhonie w Mac OSX?


43

Wcześniej w systemie Windows iPhone był rozpoznawany jako aparat i mogłem przeglądać folder zdjęć za pomocą Eksploratora bez konieczności importowania / pobierania / przesyłania plików zdjęć na komputer.

Czy istnieje sposób, aby zrobić to samo w systemie Mac OSX? Chodzi mi o to, że wszystkie podejścia, które kiedykolwiek czytałem, są w jakiś sposób związane z procedurą importu (iPhoto, Preview, iTunes itp.) Lub włamaniem się do iPhone'a i instalowaniem niektórych aplikacji, które pozwolą zamontować telefon jako dysk pamięci.

Jaki jest najłatwiejszy i najprostszy sposób na przeglądanie tych plików bez przesyłania ich na komputer?


Jest absurdalnie zawiły. Jeśli Apple troszczył się o rzeczywisty UX, a nie tylko nastroje Johnny'ego Ive'a, powinien znaleźć proste rozwiązanie, udzielić odpowiedzi tutaj i przeprosić za wszelkie niedogodności. To samo dotyczy M $ i kopiowania plików z Maca na Windows Phone BTW - kolejny przypadek użycia tak ezoteryczny, że nie było powodu, aby się tym przejmować.
konrad

Odpowiedzi:


13

Aplikacja Image Capture umożliwia przeglądanie zdjęć iPhone'a, choć nie w pełnym rozmiarze lub rozdzielczości, bez uprzedniego pobrania plików obrazów na komputer. Image Capture zapewnia także narzędzia do pobierania wszystkich lub wybranych podzakresów zdjęć z iPhone'a, a także ich usuwania.


Podgląd zdjęć, które widzę również w podglądzie, iPhoto itp. Jeśli Image Capture robi to samo, to nie jest to opcja, której szukam.
glaz666

Przechwytywanie obrazu pozwala mi usunąć bezpośrednio z urządzenia. Kocham to. Dzięki
motto

6

użyj ibrowse jest darmowy i całkiem prosty

http://www.ibrowseapp.com/

przejdź do Media\DCIM\10*APPLEfolderów, aby znaleźć zdjęcia z aparatu


Witamy, aby zapytać inaczej! Czy mógłbyś dodać jakieś szczegóły na temat tego, jak dokładnie to rozwiąże problem?
grg

To naprawdę fajna darmowa przeglądarka iPhone'a! Po prostu przejdź do folderu DCIM (nie do folderu Zdjęcia;)) i możesz przeglądać wszystkie swoje zdjęcia. NAPRAWDĘ szybko też.
Nick

Świetna aplikacja - działa świetnie! - nie jest już dostępny na ibrowseapp.com, który widziałem, ale wciąż dostępny z cnet: download.cnet.com/iBrowse/3000-2248_4-75999576.html
Matt

4

Znalazłem tutaj rozwiązanie : Zasadniczo, po aktywowaniu Photostream, możesz ustawić kryteria wyszukiwania w Finderze, aby szybko uzyskać dostęp do zdjęć zrobionych na iPhonie bez konieczności wykonywania dużej pracy (tj. Importowania z osobną aplikacją, podłączania urządzenie do komputera za pośrednictwem USB itp.)

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Znajdź strumień zdjęć w Finderze

Ponieważ folder biblioteki użytkownika jest teraz domyślnie ukryty, nie mogę po prostu podać ścieżki pliku. W Finderze kliknij opcję menu Idź i kliknij „Biblioteka”. Następnie przejdź do Obsługa aplikacji> iLifeAssetManagement> zasoby> sub. W polu wyszukiwania wpisz „png”; następnie z menu podręcznego wybierz „Portable Network Graphics image”.

Zapisz wyszukiwanie

Kliknij przycisk Zapisz pod polem wyszukiwania. Nadaj zapisanemu wyszukiwaniu nazwę „Zrzuty ekranu”. Pozostaw zaznaczone „Dodaj do paska bocznego”.

To powinien być koniec, ale to nie koniec. Z jakiegoś powodu to konkretne zapisane wyszukiwanie działa, gdy jest dostępne z paska bocznego Findera (przynajmniej w mojej wersji OS X). Czasami działa, czasem zwraca zero wyników. Rozwiązaniem tego problemu jest dodanie go do Docka. Przejdź do menu kontekstowego i zrób to.


3
Należy zauważyć, że nadal przenosi pliki na komputer Mac użytkownika; po prostu nie trzeba ich ręcznie przenosić.
Tyler Wayne

1
Rzeczywiście, to nie jest przeglądanie zdjęć na iPhonie, to jest przeglądanie zdjęć z iPhone'a, przesyłanych automatycznie. Ponieważ Photo Stream zawiera tylko ostatnie 1000 zdjęć, podczas gdy iPhone może zawierać o wiele więcej zdjęć (w tym nowsze obrazy, które nie zostały jeszcze magicznie zsynchronizowane), jest to zatem zupełnie inne niż przeglądanie folderu DCIM podłączonego iPhone'a, tak jak dysk.
Paul Gregory

3

iPhoto wyświetli podgląd zdjęć w telefonie i możesz je przeglądać bez importowania / pobierania / przesyłania / itp.


1
Ale są za małe, trochę większe niż kafelki lub miniatury. Chcę przeglądać zdjęcia w pełnym rozmiarze, ponieważ mogę to zrobić w systemie Windows.
glaz666

1
Spójrz w lewym dolnym rogu iPhoto. Istnieje element sterujący powiększeniem, którego można użyć do zwiększenia rozmiaru miniatur. Alternatywnie możesz kliknąć dwukrotnie samo zdjęcie, aby je rozwinąć i wypełnić okno iPhoto. Last but not least, można także włączyć tryb pełnoekranowy za pomocą tego skrótu: Ctrl+Cmd+F. Cieszyć się!
XCool,

@XCool, dwukrotne kliknięcie nic nie robi podczas przeglądania zdjęć na iPhonie w iPhoto. Stuknięcie trzema palcami, Cmd-O i spacja również nic nie robią.
Tyler Wayne

Hmm, przepraszam, właśnie przetestowałem to ponownie, a tym, który naprawdę działa, jest suwak powiększenia. Reszta nie działa.
XCool,

0

Nie jest to tak bezpośrednie, jak podłączenie iPhone'a do komputera, ale zamiast tego można przeglądać zdjęcia iPhone'a za pośrednictwem Dropbox.

Wystarczy zainstalować Dropbox (przez ** www.dropbox.com/ ) i użyć ustawienia preferencji „Włącz import kamery Dropbox”.

** Aktualizacja: po prostu wyszukaj „dropbox” w sklepie z aplikacjami, to nic nie kosztuje. **

Teraz za każdym razem, gdy Twój iPhone (lub jakakolwiek inna konfiguracja iDevice w ten sposób) jest podłączony do kabla ładującego USB podłączonego do komputera, wszystkie nowe zdjęcia i filmy są automatycznie importowane do folderu Dropbox.

RÓWNIEŻ warte odnotowania: Korzystając z tej funkcji, możesz zarobić więcej DARMOWEGO miejsca w Dropbox.


Funkcja przesyłania z kamery przez Dropbox działa bez kabla. Co ważniejsze, glaz666 szuka rozwiązania, które nie przeniesie zdjęć na jego komputer, co by to zrobił (chyba że obejrzałby zdjęcia online).
Tyler Wayne,

0

Jedyny znany mi sposób wyświetlania pełnowymiarowych treści na iPhonie…

  • Na urządzeniu innym niż wspomniany iPhone oraz
  • Bez przesyłania treści na wspomniane inne urządzenie

… Ma korzystać z AirPlay. Możesz użyć Apple TV, aby wyświetlić swoje zdjęcia na telewizorze, lub użyć aplikacji innej firmy, takiej jak Reflector App (bez powiązania), aby zmienić komputer Mac w odbiornik AirPlay.

Chociaż nie mogę samodzielnie przetestować tej metody, powinna ona umożliwiać bezprzewodowe przeglądanie (ale nie edytowanie i przesyłanie) zdjęć na telefonie iPhone za pomocą komputera Mac. Wyobrażam sobie, że możesz przeglądać zdjęcia za pomocą AirPlay, jednocześnie używając Image Capture do wybierania zdjęć do przesłania.


0

Otwórz aplikację „Preview”, wybierz „File-Import from (your iphone)” i możesz zarządzać swoimi zdjęciami, jak chcesz. Dla mnie najprostszy sposób.


1
OP chce przeglądać zdjęcia bez importowania ich na komputer.
tubedogg

-1

Możesz otworzyć aplikację Zdjęcia na komputerze Mac, a następnie na pasku po lewej stronie zobaczysz ikonę iPhone'a. Po kliknięciu możesz zobaczyć wszystkie swoje zdjęcia, tak jak po otwarciu w Eksploratorze Windows!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.