Jaki kabel zapewnia obsługę podwójnych monitorów zewnętrznych w rozdzielczości 1920x1080 na MacBooku Air?


1

Zastanawiam się nad nowym komputerem MacBook Air i chciałbym, aby obsługiwał dwa zewnętrzne monitory w rozdzielczości 1920 x 1080.

Jakiego kabla lub adaptera potrzebowałbym do uruchomienia takiej konfiguracji?

Podobne pytanie do MacBooka Pro wymienia niektóre rozwiązania, które mogą mieć zastosowanie tutaj:

  • Czy działałyby dwa wyświetlacze Apple Thunderbolt?
  • Czy adapter DisplayLink będzie działał ze standardowymi wyświetlaczami 1080p?

Odpowiedzi:


0

Moje informacje są używane, ale inny użytkownik w mojej firmie dał bardzo entuzjastyczną rekomendację adaptera USB na DVI „NewerTech”. Pamiętaj, że będzie to wymagało użycia ich sterownika, ale nie miał z tym żadnych problemów. Jest dostępny w OWC .


1
Wątpię, czy USB byłby w stanie to osiągnąć bez obniżenia rozdzielczości lub czasu odświeżania.
Ben Mordecai

Oto jego uzasadnione zalecenie: „Korzystam z adaptera na moim MBP7,1 z rocznika 2010 z systemem 10.7.5, prowadząc ekran LG 1920x1080 przez DVI. Jednocześnie prowadzę DELL U2711 2560x1440 za pośrednictwem mini-DispayAdapter do Kabel DisplayAdapter Działa zaskakująco dobrze z tego procesora Intel Core2 Duo 2.66 ... Nie reaguje doskonale jako wyjście karty graficznej MBP, gdy każesz mu wyświetlać film pełnoekranowy z dużą ilością akcji, aw skrajnych przypadkach (próbowałem z wiele okien wideo) może się zapaść. Przy normalnym użytkowaniu dektop, może przy sporadycznym oknie wideo jest bezbłędny. ”
Tim B
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.