iPad 2 zablokowany przez Apple?


2

Mój krewny dostał iPada około rok temu i zaktualizował go dopiero w listopadzie, kiedy poprosił mnie o pomoc w aktualizacji. Zaktualizowaliśmy go do najnowszego możliwego iOS w tym czasie, używając jego konta Apple. Później, po zakończeniu aktualizacji, poprosił mnie o pokazanie mu iCloud. Zalogowałem się przy użyciu mojego Apple ID, aby pokazać mu dokładnie, co to jest, a teraz najwyraźniej jego iPad jest zablokowany na 90 dni. Czy ktoś słyszał o czymś podobnym? Czy jest jakaś poprawka?


Nic takiego nie słyszałem ...
vcsjones,

najwyraźniej jeden z jego przyjaciół powiedział, że blokują go przed nielegalnym udostępnianiem treści iTunes ...
Catherine,

rozmawiałem z nim tylko przez telefon, nie mam w tej chwili żadnych zrzutów ekranu. przepraszam :( W każdym razie dziękuję za pomoc! Doceniam to!
Catherine,

Odpowiedzi:


3

Uważam, że jest to związane z automatycznym pobieraniem i / lub dopasowywaniem iTunes. Zobacz http://support.apple.com/kb/HT4627

Po powiązaniu urządzenia lub komputera z Twoim Apple ID nie możesz powiązać tego urządzenia lub komputera z innym Apple ID przez 90 dni.

W tym artykule brzmi, jakbyś mógł logować się przy użyciu innego konta co 90 dni, ale wydaje mi się, że tak nie jest. Podczas pobierania aplikacji regularnie loguję się na różne konta na iPadzie naszej rodziny, co nigdy nie stanowiło problemu.

Dostałem tylko ostrzeżenia dotyczące tej 90-dniowej blokady po włączeniu iTunes Match.

Artykuł zauważa również, że:

Uwaga: usunięcie urządzenia z Apple ID nie zastępuje 90-dniowego timera. Timer musi zakończyć się 90 dni od dnia powiązania urządzenia, zanim będzie można go powiązać z innym Apple ID.

Wygląda na to, że będziesz musiał skontaktować się z Apple, jeśli chcesz zresetować urządzenie.


To brzmi jak możliwe rozwiązanie ... Być może ktoś inny majstrował przy nim i zamknął go, a krewny nie jest do końca uczciwy ... Poczekamy kolejne 80 dni i odejdziemy! Dziękuję bardzo za Twoją pomoc!
Catherine,

0

Aby spróbować:

  1. Skontaktuj się bezpośrednio z Apple, aby poprosić o zresetowanie konta.
  2. Utwórz nowy Apple ID i przywróć iPada do ustawień fabrycznych.

Spróbuję rozwiązania Chrisa A, ale na pewno będę o tym pamiętać! Dziękuję bardzo za Twoją pomoc!
Catherine,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.