Czy jest jakiś sposób na wyjście na dwa zewnętrzne monitory 1920x1200 za pomocą MacBooka Pro lub Air?


13

Rozumiem, że możesz wyświetlać obraz na jednym monitorze 1920x1200, wciąż korzystając z ekranu laptopa, i na jednym monitorze 2560x1600, używając adaptera dual-DVI.

Ale czy możesz wyprowadzić obraz na dwa zewnętrzne monitory 1920x1200?

Nie obchodzi mnie, czy w takim przypadku nadal możesz używać ekranu laptopa.


Odpowiedzi:


3

Tak, możesz, możesz uruchomić jeden monitor z normalnego portu monitora, a drugi z portu USB, ale potrzebujesz specjalnego złącza, które sprawia, że ​​Air myśli, że ma podłączony drugi monitor. Oto przykład na YouTube

Potrzebujesz czegoś takiego jak Matrox Dual Head 2 Go, który pozwala mieć wiele monitorów z komputerem MacBook. Wydajność monitorów podłączonych do portu USB jest zwykle gorsza niż monitorów podłączonych za pomocą kabli wyświetlacza, więc byłyby one odpowiednie do regularnego korzystania z komputera, ale prawdopodobnie nie do gier.

EDYTOWAĆ


Wraz z wydaniem komputerów Mac z obsługą Thunderbolt możesz teraz obsługiwać dwa zewnętrzne wyświetlacze Thunderbolt z komputerów MacBook, które mają osobną kartę graficzną.


1
Więc nadal nie możesz używać złącza Thunderbolt do podłączania dwóch wyświetlaczy za pomocą Macbooka Air, ponieważ ma zintegrowaną grafikę, prawda?
Neil,

2

Niedawno kupiłem Matrox Dual Head 2 Go, który obsługuje do dwóch wyświetlaczy 1920x1200. ! Nadal możesz korzystać z głównego ekranu MacBooka Pro, gdy podłączone są 2 wyświetlacze zewnętrzne! Ponadto oprogramowanie sterujące Matrox jest ładne i proste w użyciu.


Tak, Dual Head 2 Go jest tym, z którym połączyłem moją odpowiedź, są świetnymi kawałkami zestawu
conorgriffin

3
Używam tego codziennie. Pamiętaj, że działa tylko w gnieździe USB dużej mocy. Ten najbliżej przodu.
Chwilę zajęło

1

Bardzo polecam adapter USB 2.0 na VGA / DVI / HDMI firmy Plugable . Zrobi to do 2048 × 1152 lub 1920 × 1200. Używam go w pracy każdego dnia, wraz z drugim monitorem podłączonym bezpośrednio do portu wyświetlacza. Wykorzystuje układ i sterowniki DisplayLink i działa dobrze w systemach Snow Leopard i Lion.

Aktualizacja jest nieco wolniejsza niż wewnętrzny monitor MacBooka lub monitor podłączony bezpośrednio do portu wyświetlacza, ale dopóki nie próbuję oglądać na nim wideo, jest świetnie.


0

W tym poście pokazano, jak to zrobić, używając zewnętrznego akcesorium USB, najwyraźniej umożliwiając nawet sześć monitorów. Niestety blog jest w języku włoskim, ale konkretne urządzenie wykazało, że jest oczywiste, a niektóre linki do dalszych wyjaśnień prowadzą do stron w języku angielskim.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.