Jak zresetować MacBook Air, który jest uruchomiony, ale nie wyświetla ekranu?


1

Korzystałem z mojego MacBooka Air po powrocie do domu. Sieć była wyłączona, więc odłożyłem ją, zamknąłem pokrywę i poszedłem ponownie uruchomić router. Po powrocie do mojego MacBooka Air, otwarciu pokrywy nic nie wyświetla się na ekranie. Naciśnięcie przycisku zasilania nic nie robi. Podłączyłem go teraz do ładowarki, ale nadal nic się nie dzieje poza żółtym światłem, które wskazuje, że się ładuje. Jabłko na górze laptopa również nie jest podświetlone.

Jak mogę przywrócić komputer do pracy? Czy istnieje sposób, aby zmusić go do ponownego uruchomienia? Wygląda na to, że jest uruchomiony i albo śpi i nie obudzi się ani nie obudzi, ale nie wyświetla ekranu.

Czy powinienem pozwolić mu działać, aż bateria się wyczerpie? Bez wyświetlacza sądzę, że zajęłoby to naprawdę dużo czasu.

Odpowiedzi:


1

Apple zaleca pierwszą próbę: Przytrzymaj przycisk zasilania przez 10 sekund.

Jeśli to nie pomoże, zresetuj Power Manager (SMC). Nie ma problemu.

Zobacz stronę wsparcia Apple, aby uzyskać wskazówki dotyczące określonych komputerów Intel: http://support.apple.com/kb/HT3964

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.