Synchronizowanie danych poszczególnych aplikacji z iCloud


2

To głupie pytanie, ale właśnie dostałem iPada mini na Boże Narodzenie. Mam iPoda touch i chcę zsynchronizować dane aplikacji do gier itp. Na różnych urządzeniach. Czy dzieje się to automatycznie przez iCloud?

Odpowiedzi:


3

Nie - iCloud nie pozwala wybierać elementów do synchronizacji, więc twórca każdej uruchomionej aplikacji musi zdecydować, w jaki sposób i kiedy włączyć obsługę iCloud.

To nie jest takie głupie pytanie, ponieważ wydaje mi się, że nie mogę znaleźć żadnej strony internetowej Apple, która to wyjaśnia.

Gdy znajdziesz rzeczy, które nie działają z iCloud, możesz zniechęcić programistę (zabić ich pochwałami i wysokimi ocenami, nawet jeśli uważasz, że chcesz dać im złą ocenę, ponieważ możesz oczekiwać, że najpierw zadowolą swoich fanów, jeśli mają wszelkie wątpliwości, które zadania dodać do swoich aplikacji).


Cholera; to naprawdę denerwujące. Nie wiem, jak teraz zsynchronizować postępy w moich grach!
Ktoś

Teraz - możesz przywrócić kopię zapasową z jednego urządzenia na drugie , aby zsynchronizować początkowy stan zapisywania, znaczki itp., Ale nie jest to pełna dwukierunkowa synchronizacja, która aktualizuje wszystkie aplikacje.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.