iPhone 3GS nie działa z żadnymi dokami, pomysłami?


2

Około miesiąca temu mój iPhone 3GS właśnie przestał pracować z dokami w zakresie odtwarzania muzyki. Nadal można ładować za pomocą doków i nadal mogę podłączyć go do komputera i iTunes w celu synchronizacji, ale po prostu nie będzie odtwarzać muzyki przez złącze dokujące.
Uaktualniłem do iPhone'a 5, dlatego jeszcze nie udało mi się rozwiązać tego problemu, ale chciałbym sprawdzić, czy istnieje rozwiązanie, które chciałbym czerpać z korzystania z 3GS jako stałego iPoda dla mojego samochód (oczywiście przez złącze dokujące samochodu).

Próbowałem wyczyścić port w telefonie za pomocą lekko mokrej szmatki i wykałaczki, a także trochę alkoholu, ale bez powodzenia. Wszelkie pomysły lub wskazówki?


1
Co się stanie, jeśli będziesz odtwarzać muzykę w stacji dokującej? Czy telefon po prostu odtwarza muzykę na własnych głośnikach? A może nic nie słyszysz?
Michiel

Czy chcesz wypróbować inny 3GS? Odkryłem, że mój stary 3GS, po zaktualizowaniu do określonego IPSW, nie będzie już grał z wieloma akcesoriami. Chciałbym wiedzieć, czy będzie działać inne urządzenie z innym poziomem systemu operacyjnego.
Dave
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.