Nie można wyświetlić nazwy programu telewizyjnego


3

Zaimportowałem zestaw plików .mov jako program telewizyjny, a przynajmniej próbowałem.

Zaimportowałem je do iTunes, ustawiłem na tę samą nazwę „Pokaż”, numerowałem je jako sezon 1, odcinki 1-6. Nazwałam je również „Episode One”, „Episode Two” itp. Oznacziłem je również jako „Media type: TV Show”.

W iTunes wszystko wygląda dobrze. Problem polega na tym, że gdy synchronizuję je z iPhonem, kiedy patrzę na Wideo, w części Programy telewizyjne, pokazuje „Episode One” jako nazwę programu.

Na przykład na moim iPhonie w programach telewizyjnych mogę zobaczyć: Breaking Bad (4 odcinki), Mad Men (2 odcinki), House (3 odcinki), Episode One (6 odcinków).

Jak sprawić, by iPhone wyświetlał nazwę programu? Zarówno „Show”, jak i „Sort Show” są ustawione, ale iPhone chyba je ignoruje ...


ERJ - jeśli jesteś gotowy na eksperymenty, możesz zduplikować jeden odcinek i umieścić różne informacje zastępcze w każdym polu udostępnianym przez iTunes. Następnie możesz dowiedzieć się, jakie pola wyświetla Twój telefon.
bmike

Odpowiedzi:


1

Będziesz chciał sprawdzić następujące pola - są to te, które widzę w iOS 6, gdy synchronizuję program telewizyjny z moim iPhonem:

  • Karta wideo: Pokaż i numer sezonu
  • Karta Informacje: nazwa i album

Informacje z pierwszego elementu (zakładka Wideo) są wyświetlane w widoku najwyższego poziomu aplikacji Wideo, a drugi wiersz (zakładka Informacje) jest wyświetlany po przejściu w dół, aby zobaczyć odcinki zsynchronizowane z telefonem. Jeśli zsynchronizujesz z iPadem, więcej szczegółów zostanie pokazanych w aplikacji wideo - ale pokazane są tam również 4 podstawowe elementy powyżej.


0

Miałem ten sam problem, dziś na iPhonie 6 z najnowszymi wersjami iTunes (Windows) + iOS. Trzy serie Breaking Bad: wszystkie tytuły, serie i numery odcinków wpisane poprawnie i dobrze wyświetlane w iTunes. Po zsynchronizowaniu wszystkie były widoczne na telefonie, ale nigdzie „Breaking Bad” nie pojawił się jako nazwa. Aby to naprawić, jedyne, co zrobiłem, to „Uzyskaj informacje” indywidualnie dla każdego odcinka serii 1 i wpisałem „Breaking Bad” w „grouping”. Po synchronizacji wszystkie odcinki wszystkich trzech seriali pokazały się poprawnie, w tym odcinki serii 2 i 3, których nawet nie edytowałem.


-1

miałem dokładnie ten sam problem. umieściłem nazwę programu w pozycji „reżyser” i ponownie zsynchronizowałem, a voila są teraz w nazwanym folderze. ale mogło tak być, ponieważ zsynchronizowałem go drugi raz.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.