Czy mogę przetasować zestaw utworów po dodaniu ich do Up Next?


11

W iTunes 11 załóżmy, że gram utwór X wykonawcy Artist A.

Mam jeszcze kilka albumów Artysty A i postanawiam usłyszeć ich więcej, ale chciałbym usłyszeć je losowo.

Jeśli przejdę do widoku Artyści, mogę wybrać Artystę A i nacisnąć Losowo, ale to natychmiast rozpocznie odtwarzanie losowych utworów przez artystę, eliminując to, co już grałem.

Mogę również wybrać opcję Dodaj wykonawcę A do góry dalej z menu kontekstowego, ale spowoduje to dodanie wszystkich ich utworów w kolejności do następnego.

Czy mogę w jakiś sposób zjeść ciasto i też je zjeść? Czy mogę zarówno utrzymać aktualnie odtwarzany utwór, jak i uporządkować losowo zestaw utworów artysty A, aby odtworzyć utwór Up Next?

Odpowiedzi:


10

Możesz kliknąć przycisk losowego wyboru u góry albumu, aby ustawić go w kolejce w losowej kolejności. Co dziwne, jeśli zrobię to dla artysty, dodaje tylko pierwszy utwór z listy. Dziwne. I nie możesz przenikać różnych albumów takich jak ten, musisz to zrobić ręcznie w panelu Up Next.

Korekta: jeśli przejdziesz do widoku wykonawców , wybierz wszystkich wykonawców, a następnie kliknij przycisk odtwarzania losowego obok jednej z nazw wykonawców, ustawią w kolejce wszystkie utwory tego wykonawcy w losowej kolejności. Jeśli wybierzesz indywidualnego wykonawcę i zrobisz to, będzie on w kolejce tylko pierwszy utwór.


Bam Twoja korekta robi dokładnie to , co chcę: kolejkuje wszystkie utwory artysty (choć obejmuje aktualnie odtwarzany) bez przerywania bieżącego utworu. To wystarczy. :)
Dan J

3

Myślę, że w iTunes nie ma możliwości przetasowania, szczególnie w górnym panelu. Możesz jednak wybrać opcję Upnext oraz ręcznie przeciągnąć i zmienić kolejność utworów. Wiem, że to bolesne, ale mam nadzieję, że Apple zaktualizuje funkcję odtwarzania losowego w Upnext w przyszłej aktualizacji iTunes.


3

O ile mogłem przetasować utwory „Up Next”, stwierdziłem, że dość łatwo jest wybrać wszystkie te utwory w „up next” i przeciągnąć na nową listę odtwarzania. Stamtąd można oczywiście tasować utwór lub album (Sterowanie> Losowo ...). Jest to technicznie obejście tego problemu i mam również nadzieję, że „Apple zaktualizuje funkcję odtwarzania losowego w Upnext w przyszłej aktualizacji iTunes”.


1
Wskazówka: po prostu przeciągnij dowolny utwór / album / wykonawcę na prawą stronę okna, aby utworzyć nową listę odtwarzania. Właśnie to zrobiłem zamiast dodawać utwory do Up Next, a następnie utworzyć listę odtwarzania.
fregante
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.