Czy mogę zmusić iTunes, aby spróbował zidentyfikować listę odtwarzania, tak jak na płycie CD?


1

Powoli dochodzę do siebie po problemach opisanych w tym pytaniu i natknąłem się na kilka sytuacji, w których znam numery utworów i że zestaw plików MP3 pochodzi z jednego albumu, ale nie mogę ustalić, który to był album. na. Darmowe znaczniki MP3, które znalazłem, nie wykonały świetnej pracy, aby dowiedzieć się, co jest.

W ramach ostatniego wysiłku próbowałem wypalić ścieżki na CD i wybrać opcję „Get Track Names”. I oto się udało! iTunes zidentyfikował płytę CD jako oryginalną i pomógł mi zorientować się, który album oglądam.

Mam wiele tych albumów i nie chcę nagrać płyty CD dla każdego z nich, czy istnieje sposób, aby iTunes oglądał zestaw plików MP3 w taki sam sposób, jak na płycie CD w celach identyfikacyjnych?


1
Komentuję, ponieważ może to nie być zbyt przydatne, czy próbowałeś Shazam? Użyłem go do identyfikacji utworów / albumów, które nie zawierały żadnych informacji.
JoeTaxpayer

Większość albumów, z którymi miałem problemy, to kompilacje trochę dziwne, więc naprawdę potrzebuję czegoś, co może rozważyć cały album naraz. Wygląda na to, że Shazam przyda się, gdy przejdę do piosenek, które zawierają wszystkie ich informacje. Dzięki!
Collin

Czy zaimportowałeś większość / wszystkie swoje utwory z płyt CD?
duci9y
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.