Czy mogę podłączyć dwa zewnętrzne monitory do MacBooka Pro?


13

Chciałbym użyć dwóch zewnętrznych monitorów dla niektórych programów Excel, kodowania, poczty elektronicznej, a nie gier lub treści wideo.

Czy ktoś może wyjaśnić, jak mogę korzystać z dwóch monitorów zewnętrznych w moim MacBooku Pro i realistycznie, jak dobra będzie wydajność drugiego monitora zewnętrznego?


2
Mimo tytułu, czy mogę podłączyć więcej niż jeden monitor zewnętrzny do nowego MacBooka Air? nie chodzi tylko o Powietrze, dzięki czemu jest to wirtualna kopia.
Dori

Jeśli dasz nam znać, jakie masz wyjście wideo, zawęzi to możliwości i zgadnie, co może zrobić Twój Mac. Możliwości wideo konkretnego Mac są udokumentowane w support.apple.com/manuals/# (również z wielu rozwiązań wideo USB, jest to możliwe, aby dodać monitory przeszłości, co będzie prowadzić wewnętrzny system wideo.)
bmike

Odpowiedzi:


4

Aby podłączyć dwa lub trzy monitory, możesz użyć urządzenia innej firmy, takiego jak Matrox GXM (Graphics eXpansion Modules)- możesz podłączyć dwa lub trzy monitory z portu Display Display, jednak istnieją pewne ograniczenia (na przykład system operacyjny nie wie natywnie, że są dwa lub trzy monitoruje podłączone i traktuje to jak jeden). Cena wynosi około 350 USD za Tripplehead i około 220 USD za Dualhead.

Oto strona główna GXM .


2

Jeśli nie masz jeszcze monitorów, najtańszym rozwiązaniem jest zakup monitora USB (na przykład Display Link ). Wydajność jest dobra dla twoich zastosowań. Display Link sprzedaje monitor o rozdzielczości HD (1920x1080).

Jeśli masz już oba monitory, które są VGA lub DVI, możesz kupić dla nich adaptery. Wydajność powinna się nieco poprawić.


1

Jeśli masz iPhone'a lub iPada, mogą one stać się drugim monitorem z Air Display .


1

Bardzo polecam adapter USB 2.0 na VGA / DVI / HDMI firmy Plugable . Zrobi to do 2048 × 1152 lub 1920 × 1200. Używam go w pracy każdego dnia, wraz z drugim monitorem podłączonym bezpośrednio do portu wyświetlacza. Wykorzystuje układ i sterowniki DisplayLink i działa dobrze w systemach Snow Leopard i Lion.

Aktualizacja jest nieco wolniejsza niż wewnętrzny monitor MacBooka lub monitor podłączony bezpośrednio do portu wyświetlacza, ale dopóki nie próbuję oglądać na nim wideo, jest świetnie.0

Możesz to teraz zrobić z komputerami MacBook Pro wyposażonymi w Thunderbolt, które mają również oddzielne karty graficzne. Oba wyświetlacze muszą być nowymi wyświetlaczami Thunderbolt.

Używam adaptera DisplayLink USB na moim MacBooku Pro 13, który działa dobrze we wszystkim oprócz wideo na pełnym ekranie i 3D.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.