Chcę zainstalować system Windows 7 na moim Macbooku po sformatowaniu systemu Snow Leopard


1

Chcę zainstalować system Windows 7 na moim Macbooku Pro po sformatowaniu systemu Snow Leopard. Macbook jest teraz pusty bez systemu operacyjnego.

Jak mogę zainstalować Windows 7 na moim MBP, który ma sformatowany dysk twardy?

Odpowiedzi:


2

Musisz uruchomić system z instalacyjnej płyty DVD z systemem OS X, która była dołączona do komputera Mac (uruchom komputer Mac, naciskając C, gdy dysk DVD jest włożony). Uruchom „Narzędzie dyskowe” za pomocą „Narzędzia” na pasku menu i utwórz partycję, która jest sformatowana w formacie „MS DOS FAT”. Jeśli to zrobisz, wymień płytę DVD na instalacyjną płytę DVD z systemem Windows i uruchom ponownie za pomocą przycisku C. Po asystent instalacji systemu Windows ma uruchom, sformatuj partycję do NTFS i kontynuuj instalację systemu Windows.

Pamiętaj, że wersje OEM systemu Windows nie będą działać. To musi być wersja detaliczna.


co jeśli nie mam instalacyjnej płyty DVD z systemem OS X?
issaksdu44

-1

Musisz sformatować dysk i partycję na NTFS.

Wyzwanie polega oczywiście na tym, że aby sformatować, musisz mieć możliwość uruchomienia komputera. Odwołujesz się do komputera po uruchomieniu Snow Leopard. Jeśli masz dysk instalacyjny systemu Snow Leopard, możesz z niego uruchomić komputer, a następnie uruchomić Narzędzie dyskowe i użyć go do sformatowania dysku twardego w celu przygotowania go do systemu Windows.

Wybierz dysk główny, aby zainstalować okno.


I jak dokładnie OP może sformatować swój dysk?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.