iPhone 4 nie ładuje się za pomocą ładowarki ściennej po aktualizacji iOS 6


1

Po aktualizacji do iOS 6.0 mój iPhone nie będzie ładował się na ładowarce. Mój telefon będzie ładowany w samochodzie i stacji dokującej. Moja ładowarka ścienna nadal działa i ładuje iPoda touch w porządku. Próbowałem nawet ładowarki ściennej mojego męża, a mój telefon nadal się nie ładuje. Po podłączeniu do gniazda ładowarka po prostu zaczyna migać, a telefon zaczyna ładować / wyłączać / ładować / wyłączać. Ponownie uruchomiłem telefon, trzymałem go w domu i klawisz zasilania, nawet zaktualizowałem do nowego iOS 6.01 i nadal nic! Wsparcie!


1
Kiedy mówisz, że ładowarka ścienna zaczyna migać, jaka to jest ładowarka ścienna? To brzmi jak ładowarka ścienna innej firmy. Co się stanie, gdy użyjesz ładowarki ściennej marki Apple dołączonej do iPhone'a?
beverson

Odpowiedzi:


-2

Sprawdź, czy w złączu dokowania na spodzie nie ma kurzu, i wyczyść go bardzo ostrożnie.

Ładowarka naścienna wykorzystuje inny pin do szybszego ładowania (myślę, że 12 V), USB ma tylko 5 V mocy i ma dedykowany pin na złączu dokującym do ładowania 5 V.


Ładowarka ścienna ma nadal napięcie 5 V, używając tych samych styków (-) i (+) jak zwykłe złącze USB. Jedyną różnicą jest to, że w linii danych znajduje się jakiś rezystor, który mówi telefonowi, że może użyć więcej prądu niż zwykłe źródło zasilania USB
Alexander
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.