Jak mogę zablokować notatki głosowe w muzyce w iTunes?


10

Podoba mi się fakt, że synchronizacja pobiera notatki głosowe na mojego Macbooka Pro. Ale nie podoba mi się fakt, że iTunes dołącza moje notatki głosowe do mojej ogólnej biblioteki muzycznej. Słuchanie mojej muzyki w trybie losowym jest trochę niemądre i nagle zaczyna grać mój głos! Czy istnieje sposób, aby zapobiec ich pojawianiu się, ale nadal synchronizować?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Dzieje się to tak długo, jak robię notatki głosowe, i dzieje się to również w iTunes 11.


Skonfigurować inteligentną listę odtwarzania, która zawiera wszystko oprócz notatek? Następnie przetasuj listę odtwarzania?
Zoredache,

1
@Zoredache - dzięki, przypuszczam, że to zadziałałoby, ale wygląda na to, że Apple powinien pomyśleć o tym problemie i coś z tym zrobić.
jlarson,

Odpowiedzi:


2

Całkowicie się z tobą zgadzam, że Apple nie wdrożyło odpowiedniego miejsca na notatki głosowe w iTunes. Dodali nawet osobne okno dla domowych filmów w sekcji Filmy w iTunes 11. Tego rodzaju rozczarowanie.

Ale w każdym razie, być może już to, ale jednym z możliwych rozwiązań byłoby odznaczenie synchronizacji notatek głosowych w ustawieniach iTunes na urządzeniu z iOS.

Ustawienia muzyki w iTunes

W ten sposób nie zostaną pobrane do Twojej MBP, więc będziesz musiał ręcznie je przenieść.

Ręczne przesyłanie notatek głosowych może być dla Ciebie rozczarowujące, ale z drugiej strony inteligentna lista odtwarzania może wpływać na wydajność biblioteki iTunes, ponieważ inteligentna lista odtwarzania skanuje bibliotekę w poszukiwaniu zmian.


6

Zgadzam się również, że jest to niedogodność i jest denerwująca. Inne sposoby rozwiązania tego problemu to wyróżnienie wszystkich notatek głosowych w całej bibliotece (łatwe do zrobienia, jeśli biblioteka jest posortowana według gatunku), kliknij prawym przyciskiem myszy, aby uzyskać informacje, przejdź do kart opcji i sprawdź opcja „pomiń przy tasowaniu” i wszystko, co jest podświetlone, może być nadal zaznaczone i nigdy nie będą odtwarzane, chyba że ręcznie je wybierzesz.

Również na tej samej karcie opcji znajduje się menu rozwijane w obszarze „Rodzaj multimediów”, a jeśli wybierzesz „książkę audio” zamiast notatki głosowej (lub muzyki), nie będą one już pojawiać się w głównej bibliotece, a zamiast tego pojawią się pod biblioteka książek audio. Mam nadzieję że to pomoże.


3
To nie jest złe, ale chciałbym opcji, która nie wymaga ręcznego działania po każdej synchronizacji.
jlarson,

0

Nienawidzę Apple czasami! Robią tę minimalistyczną strukturę w oprogramowaniu, ale w tym celu tracą orientację w prawdziwych rzeczach potrzebnych do utrzymania porządnej zawartości oprogramowania.

Tak więc, jeśli chodzi o twoją odpowiedź: możesz kliknąć notatki głosowe prawym przyciskiem myszy, wybrać „uzyskać informacje”, przejść do zakładki „opcje” i wybrać „pomiń przy tasowaniu”, aby uniknąć grania w tasowanie, jak ktoś już powiedział.

Ale jeśli twoja umowa dotyczy estetyki w iTunes, mając artystę na bocznej karcie o nazwie „notatki głosowe”, „iPhone” lub „ipod” pod twoją muzyką, możesz naprawdę wybrać wszystko, co niepożądane na tych kartach, takie jak jako „notatki głosowe”, kliknij je z boku, wybierz „pobierz informacje”, a następnie przejdź pod zakładkę „opcje”. Następnie pierwsza opcja nazywa się „rodzaj mediów” i zamiast „notatek głosowych” - które są wyświetlane w bibliotece iTunes, wybierasz „podcasty”, które nie są.

Mam nadzieję, że pomogłem! To zadziałało dla mnie. Musisz jednak pamiętać, że wszystkie te media będą dostępne tylko w podcastach. Twoje zdrowie!

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.