Czy można wyłączyć plakietkę / listę zaproszeń do kalendarza iPhone'a?


10

Czy można wyłączyć nową plakietkę zaproszeń i listę nowych zaproszeń w aplikacji Kalendarz na iPhonie?

Mój szef ma asystenta, aby przejrzał swoje zaproszenia i zaakceptował je / odmówił, więc nie musi tego robić ze swojego telefonu. Dlatego nie chce widzieć czerwonej plakietki na ikonie aplikacji Kalendarz na ekranie głównym ani czerwonej plakietki w prawym dolnym rogu ekranu w aplikacji Kalendarz, która mówi, że ma sześć nowych zaproszeń, a on nie Chcę zobaczyć listę nowych zaproszeń po kliknięciu tego przycisku.

Odtworzyłem to na moim iPhonie i mam przykładowe zrzuty ekranu (jednak ponieważ jestem pierwszym plakatem, nie będę mógł ich opublikować). Każda pomoc, którą ktoś mógłby udzielić, byłaby mile widziana.


W przypadku iOS ≥10 patrz odpowiedź poniżej z @ twerth5000: Ustawienia → Powiadomienia → Kalendarz
iolsmit

Odpowiedzi:


10

W rzeczywistości ta funkcja została przeniesiona do ustawień powiadomień dla pozycji kalendarza (Ustawienia> Powiadomienia> Kalendarz).

W tym widoku będziesz mieć możliwość zmiany powiadomień dla: Nadchodzących wydarzeń; Zaproszenia ; Odpowiedzi zaproszonych; i zmiany kalendarza udostępnionego. Każdy daje możliwość wyboru: czy ma być wyświetlany w centrum powiadomień; dźwięk powiadomienia; ikona aplikacji odznaka; pokaż na ekranie blokady; i styl ostrzegania!


6

Można tutaj zrobić dwie rzeczy.

  1. Otwórz Ustawienia> Poczta, kontakty, inne> Przewiń w dół do sekcji Kalendarze (u dołu) i zmień „Nowe alerty zaproszeń” na Wyłączone .
  2. W aplikacji Ustawienia dotknij Powiadomienia> wybierz Kalendarze, a następnie wyłącz powiadomienia Kalendarzy w Centrum powiadomień (w razie potrzeby) i ustaw Styl alertu na „Brak”, a co najważniejsze, ustaw „Ikona aplikacji Badge” na Off .

Niestety, do mojej najlepszej wiedzy, nie ma sposobu, aby wyłączyć specjalnie Czerwony znaczek, który jest wewnątrz aplikacji. Możliwe jest jednak wyłączenie „Powiadomień o nowych zaproszeniach”.


Dziękuję bardzo za to! Pracuję na nocnej zmianie w centrum danych, więc kiedy wszyscy zapraszają mnie rano na spotkania, budzi mnie to stale. Nie mogę do tego dokładnie użyć funkcji „Nie przeszkadzać”, ponieważ w niektórych momentach jestem dyżurny, ale zazwyczaj „nie przeszkadzać” pomaga, z wyjątkiem sytuacji, gdy dyżuruję ...
David

3

Większość dotychczasowych odpowiedzi jest nieaktualna, ale prawdopodobnie niektórzy tacy jak ja nadal są tym zainteresowani.

Od iOS 10 jest to łatwe. Otwórz Ustawienia> Powiadomienia> Kalendarz. Stąd możesz wyłączyć niektóre alerty, w tym tylko dla zaproszeń.


1

Właśnie przetestowałem odbieranie zaproszeń za pomocą telefonu w trybie samolotowym. Wygląda na to, że usuwa znaczek zaproszenia bez wysyłania powiadomienia do źródła.

Osobiście Apple powinien mieć opcję Odrzuć, ale ta metoda może załatwić sprawę, dopóki nie udostępni tej opcji.


-1

Mam ten sam problem i niestety nie ma możliwości wyłączenia liczby zaproszeń widocznej w prawym dolnym rogu aplikacji kalendarza. Wyłączyłem wszystkie powiadomienia (znaczki, banery itp.) Dla kalendarza, które nadal się pojawiają, przynajmniej do momentu, aż zaproszenie zostanie wysłane do skrzynki odbiorczej. Więc jeśli administrator wypełnia zaproszenia, licznik powinien teoretycznie zaktualizować się w aplikacji kalendarza w prawym dolnym rogu.

Moja sytuacja jest nieco wyjątkowa, ponieważ moje konto osobiste jest częścią domeny rodzinnej hostowanej na outlook.com (nie jest już oferowane dla nowych rejestracji w Microsoft) i otrzymuję liczniki zaproszeń do innych „udostępnionych” kalendarzy, które nawet nie są moje (należą do małżonka, dziecka itp.). Myślę, że te kalendarze są postrzegane przez urządzenie jako „inne” moje kalendarze, podczas gdy w rzeczywistości nie są moje. Jeśli kliknę „Akceptuję”, ponownie pojawia się na liście powiadomień w kalendarzu. Ustaliłem, że ponieważ nie mam uprawnień do edycji kalendarzy innych członków rodziny, serwer po prostu odrzuca moje „akceptacje” i ponownie wysyła zaproszenie. Niekończący się cykl. Bardzo irytujące. Zaproszenia do udostępnionych mi kalendarzy nie powinny powodować, że zaproszenia innych osób będą do mnie przychodzić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.