Tryb gotowości podczas odtwarzania od iTunes 11


1

Od momentu przejścia na iTunes 11, mój komputer iMac (27 ", 2011) przechodzi w stan uśpienia podczas odtwarzania na moim Apple TV. Tak się nie stało przed aktualizacją, więc musi być związany z aktualizacją. Aby tego uniknąć, jest to dość denerwujące: standardowy czas gotowości na iMaca wynosi 10 minut, więc po 10 minutach odtwarzania mój iMac przechodzi w stan uśpienia, zarówno mój komputer iMac, jak i mój Apple TV są najbardziej zaawansowane. oprogramowanie data.


To jest problem. Prześlij opinię do Apple, przechodząc do iTunes & gt; Prześlij komentarz do iTunes w menu.
duci9y

Czy Apple TV pobiera zawartość z Home Sharing lub czy iMac przesyła dźwięki przez AirPlay? Możesz spróbować drugiego, jeśli nie ustawiasz sygnału informującego, że mac nie spać, ponieważ system jest w użyciu. @ duci9y jest poprawny - jeśli nikt (lub niewystarczająca liczba osób) nie zgłasza błędów bugreporter.apple.com wtedy będziemy musieli poczekać, aż Apple odkryje i naprawi ten błąd.
bmike

Informacje: Aktualizacja 11.0.1 nie rozwiązuje tego problemu

Odpowiedzi:


1

Myślę, że jedynym sposobem, aby temu zapobiec, jest zwiększenie czasu czuwania.

Powodem, dla którego idzie spać, jest to, że iTunes 11 nie ustawił "potwierdzenia mocy". Oto raport o błędzie Open Radar dotyczący tego problemu: http://openradar.appspot.com/12791690 .

Mam nadzieję, że Apple zmieni to w aktualizacji, ponieważ mam ten sam irytujący problem.

Aktualizacja 2012-12-13: iTunes 11.0.1 właśnie się pojawił i brakująca asercja mocy powróciła. Komputer nie powinien już spać podczas przesyłania strumieniowego do AppleTV.


Uruchamianie iTunes 11.1; atv 2; IMac, Nadal tracić połączenie po 5 do 10 minutach. Ustawienia oszczędzania energii 3h.

Program iTunes 11.0.1 naprawia ten problem. Potwierdziłem, że ustawiona jest asercja mocy pmset -g assertions w linii poleceń.
shoelzer

0

Rozwiązałem mój problem. Po prostu ponownie uruchomiłem swój Apple TV.

Pomimo tego, że mój problem pojawił się po zainstalowaniu iTunes 11.0.0 (i później 11.0.1 problem został rozwiązany przez ponowne uruchomienie mojego Apple TV.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.