Jak mogę pobrać w iTunes 11 wszystkie istniejące programy do podcastu?


20

Ostatnio zacząłem słuchać więcej podcastów na moim iPhonie. Znalazłem kilka, które lubię i chcę posłuchać poprzednich odcinków. Idealnie chcę po prostu pobrać. Nie mogę znaleźć sposobu, aby ustawić w kolejce wszystkie nie odtwarzane odcinki do pobrania w iTunes.

W ustawieniach podcastu znalazłem, że mogę automatycznie pobierać wszystkie nowe odcinki, ale nie dotyczy to starszych odcinków.

Idealnie nie chcę klikać przycisku pobierania dla każdego odcinka (jest kilkaset odcinków).


3
Jeśli chodzi o jego wartość, chcę po prostu powiedzieć gdzieś, że nienawidzę nowego interfejsu iTunes 11. Wygląda to ładnie, ale przekroczyli numer 1 dobrego UX, a to pozwala zachować interfejs, który jest znany i spójny dla użytkownika.
Anthony

zacznij myśleć inaczej, rób wszystko inaczej :) Musisz cieszyć się z łamaniem tradycji i uczeniem się bezużytecznych rzeczy!
Val

Odpowiedzi:


17
 1. Wybierz kartę Lista :

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 2. Kliknij strzałkę ujawnienia, aby rozwinąć subskrypcję (jeśli nie jest jeszcze rozwinięta):

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 3. Kliknij przycisk pobierania na górze listy:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj

 4. Kliknij OK, aby rozpocząć pobieranie wszystkich odcinków:

  wprowadź opis zdjęcia tutaj


To działało dla mnie na listach mniejszych niż 100. Jeśli ktoś znajdzie ograniczenie ilości danych, liczbę odcinków lub inny limit tego, proszę o komentarz lub edycję.
bmike

Próbowałem tego w subskrypcji na ponad 400 odcinków (Rzeczy, które powinieneś wiedzieć) i pobiera wszystkie elementy.
Bryan Luby,

2
Nie widzę takiego przycisku „pobierz wszystko” w moim iTunes 11.3 na MacOS 10.9.4. i.imgur.com/SBTfSkh.png Musiałem kliknąć ikonę „pobierz z chmury” dla każdego pliku / podcastu osobno (co zajmuje trochę czasu w przypadku subskrypcji zawierających wiele historycznych podcastów; np. mogę zrobić kliknięcie 63 różnych odcinków indywidualnie, aby pobrać wszystkie historyczne vimcasty, zgodnie ze wspomnianym zrzutem ekranu).
Johnny Utahh

W 12.2.3.34, w Episode Listwidoku, nie ma przycisku pobierania. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy tytułu programu to (wiersz, który pełni rolę rodzica dla wszystkich odcinków) i wybranie Save Episode(sic) załatwiło sprawę. tzn. wszystkie odcinki zostały pobrane i mogłem w końcu zsynchronizować wszystkie odcinki z moim iPodem.
Fabien Snauwaert

Rzeczy zależą również od kanału podcastu skonfigurowanego przez autora podcastu. Jeśli wspomniany program jest skonfigurowany tak, aby pokazywać tylko 10 ostatnich odcinków, starsze odcinki nie będą dostępne do pobrania. tj .: odwiedź oficjalną stronę iTunes swojego podcastu, aby zobaczyć, ile odcinków jest dostępnych, zanim do końca dojdziesz do wniosku, że problem dotyczy oprogramowania iTunes.
Fabien Snauwaert

2

Kliknij prawym przyciskiem myszy podcast na liście subskrybowanych podcastów i powinna być dostępna opcja „pobierz wszystko”. Właśnie to znalazłem po bolesnym kliknięciu każdego linku do pobrania na kilka programów. Dodanie: Lista do kliknięcia znajduje się po lewej stronie ekranu, nie przy otwartych wszystkich odcinkach. Nie działał na ekranie z otwartymi wszystkimi eps, działa, gdy widoczna jest tylko lista po lewej stronie. Nie mam pojęcia dlaczego, ale dzięki za to, działało dla mnie.


Musiałem użyć „Zapisz odcinek”, aby działał w iTunes 11.4. Na górze listy podcastów w „liście”.
Jordan

1
 1. Otwórz ustawienia podcastów (ikona koła zębatego w standardowym widoku podcastów lub przycisk Ustawienia… u dołu w widoku listy). ustawienia podcastów

 2. W drugim menu wybierz żądany podcast (lub wybierz Domyślne podcast, jeśli chcesz to zrobić dla każdego podcastu).

 3. Zmień ustawienie Gdy nowe odcinki są dostępne , aby pobrać wszystko i kliknij OK .
 4. Kliknij przycisk Odśwież dla każdego podcastu, który chcesz pobrać.

1
W swoim pytaniu próbowałem powiedzieć, że próbowałem tego. W ten sposób nie wydaje się, aby pobierać wszystkie stare odcinki, a jedynie odcinki, które są dodawane od momentu, kiedy zasubskrybuję.
Anthony

1
 1. Nie idź do „listy”
 2. Przejdź do „Mojego podcastu”
 3. Wybierz serię podcastów, którą chcesz po lewej stronie
 4. Kliknij dowolny odcinek po prawej stronie
 5. Command+, aaby wybrać wszystkie podcasty
 6. Kliknij prawym przyciskiem myszy i znajdź opcję „Pobierz podcast”

Nie rób rzeczy „Zapisz podcast”, ponieważ spieprzyło to moje podcasty, ponieważ istnieją teraz trzy różne sposoby wyświetlania podcastów, niektóre z nich są nadal na moim komputerze i iPadzie, nawet po usunięciu odcinków.


1

Żadna z tych sugestii nie działała dla mnie. Co zrobił pracę 11,4 (18) 32bit Intel Core Duo (piszę to na) była następująca:

 1. subskrybuj: pobrał najnowszy odcinek.
 2. kliknij prawym przyciskiem myszy (lub menu podręczne lub dotknij dwoma palcami na tabliczce dotykowej)
 3. wybierz „Oznacz jako nie odtworzone”

Niestety, odtworzenie tego w celu potwierdzenia napisania tego posta spowodowało, że pobrałem 300 odcinków niepowiązanego podcastu z 8 odcinków, który próbowałem rozgryźć.

Edycja: # 2 powyżej: kliknij prawym przyciskiem myszy tytuł subskrypcji podcastu, a nie odcinki, chociaż YMMV tego nie próbowałem.


0

Otwórz iTunes i wyświetl podcasty. U góry strony znajdują się opcje wyświetlania Wszystkie nieodtwarzane, Moje podcasty, Moje stacje lub Lista. Wybierz Moje podcasty .

Wybierz podcast, który chcesz pobrać. W okienku po prawej stronie masz opcje Nieodtwarzane, Kanał lub Zapisane. Wybierz kanał . Spowoduje to wyświetlenie wszystkich dostępnych podcastów do pobrania. Kliknij każdą ikonę chmury i idź zjeść lunch, czekając na zakończenie pobierania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.