Jak uzyskać przeglądarkę kolumn w iTunes 11 po lewej stronie?


15

W iTunes 10 miałem przeglądarkę kolumn (listę artystów / albumów) z lewej strony głównego okna iTunes. Po zainstalowaniu iTunes 11 jest z powrotem na górze.

Próbowałem przejść Widok> Przeglądarka kolumn> .... i nie ma tej opcji, a także nie ma jej w preferencjach. Czy ktoś widzi sposób na odzyskanie go po lewej stronie?


2
Kiedyś byłeś w stanie przełączyć przeglądarkę kolumn między lewą a górną ... Nie mogę teraz znaleźć opcji przeniesienia jej z powrotem w lewo, zawsze jest na górze. Bardzo rozczarowany. Posiadanie przeglądarki kolumn po lewej stronie pozwoliło zobaczyć o wiele więcej artystów i albumów jednocześnie na liście. Czy ktoś znalazł opcję?

1
Wydaje się, że nie jest to jeszcze możliwe w iTunes 11. Możesz obniżyć wersję do 10.7 na własne ryzyko.
John McCarthy,

2
@ nondescript1 Na razie myślę, że masz rację. Wysłałem prośbę na stronie z opiniami Apple o przywrócenie tego. Zachęcam wszystkich, którzy chcą, aby ta funkcja była z powrotem taka sama.
tarheel,

1
Straszna aktualizacja. Okropny. Większa płaskość i większa utrata użyteczności / funkcjonalności. Te firmy nigdy się nie nauczą.
Taptronic

Odpowiedzi:


1

Nie można przywrócić przeglądarki kolumn po lewej stronie. W iTunes 11. nie jest to możliwe. Najbliższe przybliżenie, jakie znalazłem, to przejście do widoku „Artyści” i włączenie paska bocznego (w menu Widok). Możesz także zmienić wersję na iTunes 10, w zależności od systemu, ale może to powodować własne problemy.


-1

W punkcie 11.0.2 po wybraniu biblioteki wybierz widok i wybierz przeglądarkę kolumn, a następnie wybierz opcję pokaż przeglądarkę kolumn. .


Ma to ten sam problem co druga odpowiedź, nie pokazuje kolumn po lewej stronie rzeczywistej biblioteki.
tarheel

Dzieje się tak w przypadku wykonawcy, gatunku i list odtwarzania.
rclyde

-2

Jeśli przełączysz się do menu Utwory u góry i command-bnaciśniesz, otworzy się przeglądarka kolumn. Jeśli chcesz mieć stary wygląd, włącz ponownie pasek boczny.


2
Wydaje mi się, że OP pytało, jak ustawić „zadokowanie” przeglądarki kolumn po lewej stronie, jak to było możliwe w iTunes 10.x.
lukiffer

To chyba boczny pasek.
Mark Cohen

2
Pasek boczny byłby osobny. W wersji 10.x dostępna była opcja wyświetlania przeglądarki kolumn na górze listy lub po lewej stronie. grab.by/hTGw
lukiffer

Rzeczywiście, szukałem tego również bez powodzenia.
smdvlpr

@lukiffer jest poprawne, szukam przeglądarki kolumn do wyświetlenia po lewej stronie okna.
tarheel
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.