Gdy iTunes DJ zniknął z iTunes 11, jakie jest dobre rozwiązanie zastępcze?


13

Gdy iTunes DJ zniknął z iTunes 11, jak mogę zastąpić lub nawet ulepszyć utraconą funkcjonalność?

Odpowiedzi:


17

Nadal go dostosowuję, ale w niektórych aspektach może być lepszy niż iTunes DJ:

  • utwórz listę odtwarzania z pewnymi zasadami zbliżonymi do sposobu korzystania z iTunes DJ. Coś w rodzaju Ocena> 3, nie odtwarzane w ciągu miesiąca, aktualizacja na żywo oparta na najrzadziej granych lub losowych lub czymkolwiek, z czego korzystałeś w iTunes DJ.
  • zacznij grać
  • przejdź do Mini Playera
  • włącz Up Next View i rozciągnij go w pionie. Alternatywnie możesz pokazać poprzednio odtwarzane za pomocą ikony zegara.

Najbardziej podoba mi się interakcja z nadchodzącymi utworami. Za pomocą kilku kliknięć i pozostawania w tym kompaktowym widoku możesz usuwać utwory, dodawać utwory w kolejce z genialnych rekomendacji. Możesz nawet wyświetlić z boku pełne okno iTunes do przeciągania i upuszczania dodatkowych utworów lub szybkiego dodawania (za pomocą Alt-Click) utworów do Up Next. Przyzwyczajenie się do tego może trochę potrwać, ale ma potencjał.

mój zamiennik iTunes DJ


3
Jedną z rzeczy, które bardzo mi się podobały w iTunes DJ, była możliwość odtwarzania utworów o wyższej ocenie z większym prawdopodobieństwem, ale nadal uwzględnianie wszystkich utworów w miksie. Myślę, że byłoby to możliwe, ale wymagałoby to na przykład stworzenia pięciu identycznych list odtwarzania z pięcioma gwiazdkowymi utworami, czterech list odtwarzania dla czterogwiazdkowych piosenek i tak dalej, i zmiksowania ich wszystkich razem, co jest okropnie dużo pracy .
asmeurer

Myślę, że również Następny jest całkiem dobrą alternatywą dla iTunes DJ i został dobrze zintegrowany z aplikacją Remote 3 iOS. Ale @asmeurer ma rację, jedyną cechą, którą straciliśmy podczas przejścia, jest odtwarzanie wyżej ocenianych utworów, których nie można w zadowalający sposób zastąpić. Aktywacja tej funkcji wywołała subtelne uprzedzenie, które udokumentowałem na moim blogu .
kraymer 3.12
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.