Narzędzie do szybkiego ukrywania / rozmycia / redagowania tekstu na zrzucie ekranu?


56

Zrobiłem zrzut ekranu i chcę go udostępnić (właściwie na Stack Overflow), ale muszę rozmyć / ukryć kilka słów na zrzucie ekranu. Czy istnieje narzędzie, aby szybko to zrobić?


1
To szalone, że nie są w stanie rozmazać ani wypełnić zaznaczenia lasso w Podglądzie. Wydaje się, że wszystko inne oprócz tego.
Joshua Pinter

Odpowiedzi:


52

Skitch może to zrobić szybko. Widzieć?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wystarczy kliknąć przycisk rozmycia na pasku bocznym i narysować obraz, aby ukryć rzeczy.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Należy pamiętać, że ta aplikacja domyślnie zapisuje pliki w Evernote, co może stanowić problem w przypadku wrażliwych treści. Możesz wyłączyć tę funkcję, nie logując się na swoje konto Evernote lub wprowadzając następujące zmiany ustawień:

  • Ustaw Sync -> Save New Skitch Notes to EvernotenaManual
  • Odznacz Sharing -> Automatically Share and Copy Link after creating new Skitch Notes

1
W przypadku wrażliwych treści Skitch jest NAPRAWDĘ ZŁYM pomysłem. Jeśli zamazujesz obraz, generalnie nie chcesz, aby obraz został rozprowadzony do dużego tłumu. Skitch przesyła zapisane obrazy do Evernote. Usługi w chmurze to naprawdę zły pomysł na wrażliwe treści.
Arion

2
@Arion można łatwo wyłączyć w preferencjach Skitch. Zobacz Sharingokienko, odznacz Automatically Share and Copy Link after creating new Skitch Notes. Możesz także usunąć wszystkie konta. Posiadanie konta Evernote nie jest wymagane do korzystania ze Skitcha (nie mam tego i działa dla mnie dobrze).
Ian C.

Miły! Przełączyłem się Sync -> Save New Skitch Notes to Evernotena Manual.
Arion

Skitch jest również dostępny na iOS ! (Wersje na Androida i Windows zostały niestety przerwane w 2015 roku )
Stevoisiak,

1
@akauppi File > Exportlub przeciągnij małą ikonę na zakładce w dolnej części okna, gdzie mówi Drag Medo folderu, w którym chcesz zapisać zmodyfikowany obraz.
Ian C.

32

Możesz użyć podglądu na dwa sposoby:

  • Za pomocą narzędzia Adnotacje narysuj wypełniony prostokąt nad obszarem, który chcesz ukryć. Możesz wybrać kolor wypełnienia.

  • Za pomocą narzędzia Zaznaczanie wybierz obszar, który chcesz ukryć, a następnie wytnij go. Obszar zostanie zastąpiony szarym obszarem (lub dowolnym kolorem ustawionym jako tło okna w Preferencjach / Ogólne).


10

Sprawdź facepixelizer.com.

Ma „inteligentne” narzędzie do rozmywania tekstu, które zmienia stopień rozmycia w zależności od rozmiaru czcionki zamazanego tekstu.

To internetowa aplikacja internetowa i jest bezpłatna.

Oto link do http://facepixelizer.com

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Przygotowywałem się do zainstalowania całej aplikacji, aby rozmazać 1 obraz, 1 raz. Zamiast tego odpowiedź była bardzo szybka.
Bluu,

2
To działa, ale w przypadku naprawdę wrażliwych danych jest to prawdopodobnie zły pomysł.
Vic Jang

2

Szkic 3. Genialna aplikacja. Ustaw wypełnienie na nasycenie, krycie 14, czarne tło, rozmycie tła 2px. Zapisz to jako styl.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Oto ustawienia:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


NIESAMOWITE! 6moretogo.
Jürgen Paul,

Tego właśnie użyłem, ale tylko dlatego, że mam już projekt Sketch for UI. Nie mogę uwierzyć, że nie jest to wbudowane w macOS i Preview.
Joshua Pinter

2

Szukałem też szybkiego rozwiązania za pomocą narzędzia podglądu i blokowanie lub wycinanie tekstu nie zadziała (ponieważ muszę powiedzieć, że tekst tam jest). Skończyło się na pobraniu i korzystaniu z GIMP-a, ponieważ jest on elastyczny jako narzędzie.

Istnieją dwa sposoby rozmycia:

1) Wystarczy użyć narzędzia do rozmycia i przeciągnąć nad tekstem. Jeśli chcesz być czystszy, możesz najpierw użyć narzędzia do zaznaczania prostokąta, a następnie użyć rozmycia, aby uzyskać ostrzejsze krawędzie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

2) Na pasku narzędzi dostępna jest również opcja rozmycia zaznaczenia (więc jest bardziej równomiernie rozmyta) - zaleciłbym wysokie rozmycie gaussowskie (15x15) ( Filtry -> Rozmycie -> Rozmycie Gaussa ... z menu). Najpierw wybierz obszar, który chcesz rozmazać, a następnie użyj odpowiedniego filtra rozmycia.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Znów wiem, że nie jest to tak proste i bezpośrednie, jak niektóre inne narzędzia, ale GIMP oferuje po prostu wiele innych funkcji zbudowanych całkiem dobrze. W moim przypadku pobrałem go i użyłem do rozmycia tekstu, ponieważ wiem, że będę go używał do innych możliwości w przyszłości. Podgląd pasuje do wielu świetnych prostych adnotacji, byłem zaskoczony, że nie ma tego wbudowanego.


-3

Używam reducked.com - małego narzędzia do redagowania obrazów w przeglądarce.

UPD: TheBro21 , to narzędzie jednozadaniowe , ich strona główna to tutorial w 3 zdaniach: 3 kroki

i w rezultacie: wynik


1
Doceniany jest twój datownik odbioru. Ale dodaj samouczek, jak korzystać z przywiązania.
TheBro21
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.