Aplikacja DGAgent nieoczekiwanie kończy pracę - wielokrotnie wyskakuje za każdym razem, gdy „ignoruję”, „raportuję” lub „uruchamiam ponownie”


1

Zanim ten problem wystąpił, próbowałem defragmentować dysk za pomocą Drive Genius 3 i naprawić za pomocą narzędzia dyskowego. Następnie postanowiłem go usunąć. Nie jestem pewien, czy to był powód, czy nie, ale potem ciągle pojawiał się ten komunikat: „Aplikacja DGAgent nieoczekiwanie zakończyła pracę”. Nie mam pojęcia co to jest. Dzieje się tak za każdym razem, gdy uruchamiam komputer iMac. Komunikat wyskakuje za każdym razem, gdy klikam przyciski „zignoruj”, „zgłoś” i „uruchom ponownie”. Czy możesz mi powiedzieć, co to jest i jak to naprawić? To także powoduje, że niektóre moje aplikacje, takie jak Skype „nie mogą zostać otwarte, ponieważ nie są obsługiwane w tej architekturze”.

Odpowiedzi:


1

Błąd, który pojawia się w Skypie, jest taki, że nie używasz komputera Mac z procesorem Intel. Skype działa teraz tylko na komputerach Mac z procesorami Intel, więc zakładam, że używasz PowerPC iMac G5, czy coś takiego? Musisz także uruchomić Leopard / Snow Leopard. Oto zrzut ekranu z wymaganiami systemowymi na stronie pobierania Skype :

Wymagania systemowe Skype

Problem Skype nie jest związany z komunikatem DGAgent.


Jeśli chodzi o uruchomienie DGAgent przy logowaniu, możesz spróbować:

  1. Otwórz Preferencje systemowe
  2. Kliknij Konta
  3. Wybierz swoje konto
  4. Kliknij pozycje logowania
  5. Podświetl Drive Genius, jeśli jest na liście, i kliknij przycisk „-” w lewym dolnym rogu, aby go usunąć.

Zapobiegnie to próbie uruchomienia OS X podczas logowania. Zobacz zrzut ekranu poniżej. wprowadź opis zdjęcia tutaj


Griffo, dziękuję za poświęcenie czasu na udzielenie odpowiedzi na moje pytania. Bardzo to doceniam.
Jon

@Jon Nie ma problemu, próbowałeś tego? Zadziałało?
conorgriffin

Jeśli chodzi o elementy logowania, Drive Genius nie ma na liście. Mam tylko ItunesHelper i dropbox na liście. Usunąłem oba, ale to nie zadziałało. Wyskakujące okienko nadal pojawia się na ekranie.
Jon

czy to zajmie dużo czasu i co się stanie na końcu? Działa już od około 2 minut
Jon

Przepraszam tak, to zajmie dużo czasu, dlatego usunąłem go, aby sprawdzić, czy mogę szybciej wymyślić. Naciśnij control + c, aby anulować. Wrócę do ciebie za kilka minut
conorgriffin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.