Gdzie mogę znaleźć statystyki dotyczące kwoty pobrania w OSX?


2

Chciałbym kupić mobilną usługę szerokopasmową, ale mogę pobrać gigabajt na miesiąc.

Zanim kupię, byłoby wspaniale wiedzieć, co aktualnie konsumuję, pod względem przepustowości. Czy ten statystyk jest dostępny w dowolnym miejscu na waniliowym systemie OS X? Czy powinienem otrzymać dodatkową aplikację?


Brak połączenia z komputerem Mac na urządzeniu iPhone lub iOS, które mierzy to łatwiej, może spytać przewoźnika, czy można pożyczyć sprzęt i zapłacić za odmierzoną ilość i sprawdzić, ile czasu potrzeba na spalenie pierwszego przydziału. Wtedy możesz kupić z ufnością.
bmike

Poszukiwanie bandwidth w App Store najlepszy wynik daje bezpłatna aplikacja Przepustowość + brzmi to tak, jakby zrobiło to, co chcesz.
zpletan

Odpowiedzi:


0

OSXDaily miał artykuł na ten temat. To odpowie na twoje pytanie.


1
Podsumuj zawartość linku, aby Twoja odpowiedź pozostała ważna, nawet jeśli link wygaśnie.
Gerry

1

Monitor aktywności pokaże wykorzystanie twojej sieci dla bieżącej sesji, ale zostanie to zresetowane po ponownym uruchomieniu komputera. Jeśli jednak szukasz tylko przybliżonego szacunku ilości danych, z których korzystasz przed wykonaniem usługi mobilnej, może to wystarczyć. Po otrzymaniu usługi prawdopodobnie okaże się, że Twój operator ma możliwość sprawdzenia za pośrednictwem strony internetowej.

Jeśli chodzi o odpowiedź bmike, wierzę, że mówi o iOS.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.