Jakie jest znaczenie tej ikony paska stanu?


9

Co to za ikona po prawej stronie paska stanu? Do tej pory pojawia się tylko w tej jednej aplikacji o nazwie Carpenter firmy iHandy. Wysłałem e-mail do producenta, ale jak dotąd nic. Powoli „pulsuje” pomiędzy jasnym a wyblakłym.

Zbliżenie: zbliżenie ikony http://psychologicalselfdefense.files.wordpress.com/2012/11/photo-11.jpg

Cały ekran:
http://psychologicalselfdefense.files.wordpress.com/2012/11/photo-2.png


1
IOS nie zepsuty przez system iOS ma niestandardową ikonę na pasku stanu w ten sposób. Czy Twoje urządzenie jest dostępne na iOS, czy jest dostosowane / zmodyfikowane? Poza tym - czy korzystasz z iOS 6?
bmike

W żaden sposób nie złamany jail. Jestem na iOS 6 na iPhone'ie 5. Czarne paski u góry iu dołu ekranu pokazują, że aplikacja jest przeznaczona dla iPhone'a 4S lub wcześniejszego, może to mieć znaczenie.
geoO,

Właśnie otrzymałem wiadomość e-mail od programistów dotyczącą tej ikony i rzeczywiście służy ona do przełączania między ich aplikacjami. Dlaczego to takie rzadkie? Użyłem setek aplikacji i nigdy wcześniej tego nie spotkałem. Dziwny.
geoO,

@geoO Ponieważ nie powinno to być możliwe z powodu ograniczeń sklepu z aplikacjami i SDK. Dziwię się, że te aplikacje zostały zatwierdzone, TBH.
Nathan Greenstein,

Odpowiedzi:


10

Wygląda na to, że aplikacja dodaje tę ikonę. Sprawdziłem aplikację Level na swoim telefonie (coś w rodzaju darmowej wersji demonstracyjnej dla Carpentera) i ma przycisk o tym samym wzorze w prawym górnym rogu:

Stuknięcie przycisku powoduje wyświetlenie tego ekranu:

Google wciąż ma pewne informacje o aktualizacji w pamięci podręcznej, w których deweloper wymienił to jako nową funkcję w App Store:

Dodano przycisk Szybkiej zmiany w prawym górnym rogu, aby szybko przełączać się między aplikacjami iHandy bez powrotu do ekranu głównego.

Zwykle aplikacje nie mogą dodawać niestandardowych ikon do paska stanu. Zgodnie z tym wątkiem mogą one po prostu nakładać ikonę szybkiego przełączania na wskaźnik baterii: Dostosowywanie paska zadań aplikacji iPhone'a


Downcast nakłada również nakładkę na ten sam obszar, więc jest to najbardziej prawdopodobna odpowiedź.
Dillon,

Mając tę ​​samą aplikację, mogę potwierdzić, że to właśnie ta ikona.
Evil Closet Monkey,

Nigdy nie myślałem o naciśnięciu ikony! Cóż, szczerze mówiąc, jest to wyjątkowe zachowanie ikony paska stanu! Gdybym miał ekran podobny do powyższego, który wydaje się być częścią aplikacji, zrobiłbym to. Jego obecność na pasku stanu (moje doświadczenia z dwiema aplikacjami) mnie zniechęciła.
geoO,

@geoO Po raz pierwszy pomyślałem, że to „musi to być prywatne wywołanie API lub jailbreak”, ale być może jest to nie tylko oczekiwane, ale uzasadniona rzecz do zrobienia w najnowszym pakiecie SDK, który Apple dał programistom. Na pewno będę śledził wątek SO .
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.