Jak utworzyć spis treści w Keynote?


12

Jak mogę dodać spis treści do prezentacji Keynote, która pokazuje strony i tytuły w pewnej hierarchii.


Nie wiem, jak to zrobić w żadnym oprogramowaniu do prezentacji, z którego korzystałem. Prezentacje nie wymagają spisu treści, ponieważ mają one przechodzić przez slajd po slajdzie. Jaki jest Twój przypadek użycia TOC w prezentacji?
Evil Closet Monkey,

@EvilClosetMonkey: Widziałem, że potrzebuję również spisu treści do prezentacji: jako część wstępu i przewodnika dla widza - „co będzie częścią tej prezentacji?”
myhd

Prezentacje naukowe @EvilClosetMonkey często stanowią przegląd. Pakiet LaTeX Beamer może zrobić go automatycznie.
drevicko

Uważam za profesjonalną praktykę umieszczanie małego spisu treści w każdej długiej prezentacji.
dan

Odpowiedzi:


2

Zakładając, że używasz Keynote 6 (OP nie podał wersji używanej.), Jednym ze sposobów na stworzenie Spisu treści lub Ulotki jest użycie okna dialogowego Drukuj .

Można to wydrukować w formacie PDF w celu otrzymania materiałów informacyjnych. Jednym ze sposobów dostosowania byłoby utworzenie kopii kopii prezentacji, a następnie edycja kopii przed wydrukowaniem konturu.

Edycja Po wydrukowaniu konturu do pliku PDF można utworzyć nowy slajd na początku prezentacji i wstawić kontur PDF na slajdzie.

Drukuj okno dialogowe


1

Jak dotąd jest to najlepsze rozwiązanie, jakie znalazłem, a AppleScript: http://gingerbbm.com/2012/08/keynote-table-of-contents/

Aby go uruchomić, zapisz dokument keynote w folderze „Documents” i zaktualizuj skrypt o nazwę swoich dokumentów.

Upewnij się, że zapoznałeś się z komentarzami na dole, opisałem, jak sprawić, by ToC działało z tytułami Slajdu (w przeciwieństwie do notatek slajdów, które są domyślne).

Jeśli masz nowszą wersję Keynote niż wspomniana w artykule gingerbbm.com, możesz przejrzeć strony AppleScript i Keynote na macosxautomation.com

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.