Tworzenie wiadomości informuje, że jest to inny klient


2

Moja firma niedawno zaktualizowała serwer XMPP do wewnętrznego czatu i teraz wymaga klienta Jitsi. Nie wiem, czy Jitsi jest fajny w systemie Windows, ale wersja na Maca przypomina kapanie wybielacza w moich oczach. Po aplikacji Apple Wiadomości, Jitsi jest parodią.

Wiadomości łączą się dobrze, robią wszystko, co robi Jitsi, ale zostają rozłączone z komunikatem „to niezatwierdzony klient”.

Mój administrator XMPP, haker z głębi serca, zastanawiał się głośno, czy istnieje sposób, aby Wiadomości wysłały do ​​serwera wiadomość, że to Jitsi. Dowiedziałem się, że jest to zazwyczaj wskazówka na temat tego, co powinienem zrobić w Google, aby obejść różne blokady IT, ale w tym przypadku mógł się naprawdę zastanawiać.

XMPP jest w całości XML. Z pewnością „klient, którym jestem” to tylko pole w dokumencie wiadomości. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak mogę sfałszować nazwę mojego klienta?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.