Jak zmusić plik „Oczekiwanie” do przesłania do iCloud?


16

W tym pytaniu dowiedziałem się, że ikona „kropkowanej linii” w widoku pliku iCloud w OS X oznacza „Oczekiwanie na przesłanie”. Pisząc dzisiaj dokument w Słowie kluczowym, zapisałem go i stwierdziłem, że został oznaczony tą ikoną - kilka innych dokumentów, kilka miesięcy, wciąż miało również ikonę „Oczekiwanie”.

Czy jest jakiś sposób, jeśli nie wymuszony, delikatnie zachęcić te pliki do przesłania do iCloud?


Delikatnie zachęcić część jest tak Jabłko :) Zastanawiałem się, czy nie byłoby lepszym rozwiązaniem teraz w 2017. Ale najwyraźniej nie.
JP Hellemons,

Wygląda na to, że próba pobrania ich z iCloud na inny komputer spowoduje przesłanie ich przez komputer, który faktycznie je ma (zakładając, że host również jest w tym czasie podłączony)
iconoclast

W moim przypadku próbowałem przesłać plik do icloud za pomocą iPhone'a i utknął w komunikacie „czeka na przesłanie”. Ale później, gdy tylko włączyłem Wi-Fi w moim domu, zaczęło się ono natychmiast przesyłać! ... było miło, nie chciałem obciążać rachunku za telefon komórkowy :-)
Alexandre

Można jawnie przesyłać elementy do iCloud za pośrednictwem interfejsu internetowego na icloud.com Może to jest alternatywa?
jefe2000,

Odpowiedzi:


7

Obawiałem się, że będę musiał zapisać te dokumenty do mojego lokalnego systemu plików, usunąć je z iCloud, a następnie być może ponownie zapisać je w iCloud, ale okazało się, że po prostu ponownie otwieram dokumenty „Oczekiwanie”, wprowadzając trywialną zmianę do nich (takich jak usunięcie znaku, a następnie dodanie go ponownie), a następnie zapisanie pliku spowodowało pomyślną synchronizację.


3

W terminalu touchplik i jest naprawiony.


Jest to prawdopodobnie najmniej „destrukcyjny” sposób nakłaniania iCloud do ponownej synchronizacji pliku (wyobrażam sobie - nie przetestowałem go), ponieważ touchpo prostu zmienia metadane pliku (czasy modyfikacji i dostępu). Podoba mi się to bardziej niż zmiana nazwy pliku lub rzeczywistej zawartości, a następnie cofnięcie tej zmiany!
Dan J

2

Wystąpił podobny problem, ale za każdym razem, gdy próbowałem otworzyć plik, aplikacja hostująca (w tym przypadku Keynote) się zawieszała. Udało mi killall -9 ubdsię rozpiąć iCloud.


Nie znaleziono pasujących procesów
iconoclast

2
Tak, to była prawie 4-letnia odpowiedź. Ubd nie istnieje już w aktualnych wersjach systemu macOS.
Nicholas Riley

Jaka jest obecna alternatywa? Wiesz coś o jakimś? (I tak mam 10.11.6 - początkowo w celu utrzymania używania Karabinera, a później, ponieważ kłopot związany z odtwarzaniem konfiguracji Karabinera w Karabiner Elements przeważa nad wszelkimi oczywistymi korzyściami z aktualizacji).
iconoclast

2

Właśnie odniosłem sukces, zmieniając nazwę pliku (dodałem spację na końcu)


1

Musiałem zamknąć i ponownie uruchomić iPada Pro, aby uzyskać plik PSD, który próbowałem przesłać, aby w końcu przestać „czekać na przesłanie” i po prostu to zrobić.


1

Rozwiązałem problem polegający na wylogowaniu się z konta iCloud i usunięciu danych ze wszystkich urządzeń przypisanych do mojego konta, a następnie ponownym zalogowaniu. Po zrobieniu tego na wszystkich moich urządzeniach (dwóch iMacach i iPhonie) i ponownym zalogowaniu się, synchronizacja działała tak jak powinno być w iCloud Drive i Notability.


0

Naprawiłem to, przeciągając jeden dokument nad drugim, który automatycznie tworzy folder (jak w iOS). Następnie wyciągnąłem je z folderu i status oczekiwania na status zniknął.


To dla mnie absolutnie nic.
iconoclast

0

Sposób, w jaki naprawiłem „czekanie”, polegał na przeciągnięciu jednego dokumentu na drugi, przytrzymując jednocześnie klawisz „opcja”.


Oprócz skopiowania jednego z plików, zmieniło to komunikat stanu pod plikiem na „Przesyłanie” na kilka sekund, ale wróciło z powrotem do „Oczekiwanie na przesłanie” ... a następnie do „Przesyłanie”, a następnie z powrotem do „Oczekiwanie na przesłanie” ”.... 😱
iconoclast

0

Kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z tym problemem, spróbowałem kliknąć ikonę pobierania icloud i po około pięciu minutach otrzymałem komunikat „czekam”. Jednak sprawdziłem w folderze i zauważyłem, że inne dokumenty również zawierają komunikat „czekam”. Przeszedłem do folderu wyższego poziomu i kliknąłem ikonę icloud folderu z moimi „czekającymi” dokumentami w środku. Zajęło to około 35 minut i nigdy nie nawigowałem, ale wszystkie dokumenty oznaczone jako „czekające” zostały w końcu pobrane.


-5
  1. Kliknij utwór dwoma palcami.

  2. Wybierz „Dodaj utwór do biblioteki muzycznej iCloud”.


W jaki sposób pomaga to przesyłać zablokowane pliki do iCloud?
nohillside

Szukamy długich odpowiedzi, które zawierają wyjaśnienia i kontekst. Nie udzielaj odpowiedzi tylko w jednym wierszu; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest poprawna, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.