Jak mogę zrezygnować z aktualizacji dla jednej aplikacji podczas korzystania z App Store?


18

Mam aplikację, która została radykalnie zmieniona ( Skitch ) i wolałbym nie widzieć żadnych aktualizacji, które programista udostępnił tej aplikacji w App Store. Jestem leniwy i lubię korzystać z funkcji „aktualizuj wszystko”. Kiedy zapomnę, że nie chcę aktualizacji tej aplikacji, muszę usunąć nowo pobraną aplikację, przywrócić starą z moich kopii zapasowych itp.

Czy mogę wejść i zmienić paragon lub coś innego, aby nakłonić App Store do myślenia, że ​​ta aplikacja nie jest niższą wersją bieżącego programu?

Szukam rozwiązania dla systemu Mac OS X i nie mam nic wspólnego ze sklepem z aplikacjami na iOS, jeśli nie jest to jasne. Nie martwię się też o ukrywanie rzeczy w zakupionej historii - chcę tylko, aby starsza aplikacja pozostała zainstalowana i system nie chciał już jej aktualizować.

Odpowiedzi:


9

Chociaż nie jestem zbyt pewny, jak osiągnąłem mój wynik, ale po ponownym uruchomieniu aktualizacja jednej aplikacji do sklepu z aplikacjami zniknęła. Co ja zrobiłem:

 • poniższe testy są testowane na starym Blackmagic Disk Speed ​​Test.app (darmowym z AppStore), przed moimi testami sklep z aplikacjami pokazuje dostępną aktualizację.
 • Kliknij aplikację prawym przyciskiem myszy, wybierz opcję Pokaż zawartość pakietu
 • przejdź do „Spis treści”
 • Przenieś następujące pliki i foldery w miejsce kopii zapasowej

  • _MASReceipt (teczka)
 • restart

Jeśli to nie zadziała, usuń te dodatkowe elementy z zawartości pakietu: - _CodeSignature(folder) - CodeResources(alias)

Może to nie wystarczy (w moich testach też zrobiłem następujące), spróbuj:

 • Idź do Library(kliknij Alt z menu Idź Findera, wybierz Bibliotekę)
 • Skrytki
 • przenieś com.apple.appstorefolder gdzie indziej (lokalizacja kopii zapasowej)
 • restart

Po wykonaniu powyższych kroków AppStore nie wyświetla dostępnej aktualizacji dla „Blackmagic Disk Speed ​​Test.app”.

Ostrzeżenie: wszystkie powyższe testy są testowane tylko w jednej aplikacji, wymagają dalszych testów, jest to absolutnie bez żadnej gwarancji i nie obwiniaj mnie, kiedy komputer spłonie, zostanie złapany przez kosmitów lub cokolwiek innego ...


1
Oooh - spróbuję tego i jeśli to spali lub wezwie kosmitów, możemy podzielić pieniądze, OK?
bmike

1
Zaakceptowałeś odpowiedź, więc prawdopodobnie nadal masz komp ... Dobrze wiedzieć. :)
jm666

1
Jako skorupa jednowarstwowa sudo find /Applications -type d -name "_MASReceipt" -delete. Uruchom bez sudoi -deletepierwszy.
orkoden

Fuj! Ktoś musi do tego napisać aplikację! :)
GreenAsJade

4

I zazwyczaj mają Mac App Store, które umożliwiają i podpisane aplikacje uruchamiane domyślnie, więc użyłem jm666 „s odpowiedzi i porównaniu go do jednego kroku:

 1. Usuń folder _MASReceipt z folderu Contents w aplikacji.

Mam kopie zapasowe, więc wszystko w porządku, po prostu usuwam elementy z zawartości aplikacji i testuję. To zadziałało dla mnie w wersjach od 10.8.2 do 10.8.4, ale może w przyszłości coś popsuć, więc używaj tej odpowiedzi z tą ostrożnością.


1
Czy to powinna być zaakceptowana odpowiedź?
GreenAsJade

0

Po zalogowaniu się do sklepu Mac AppStore przejdź do panelu Kupione, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Pobierz, zainstaluj lub zainstalowany - dowolny przycisk po prawej stronie - pojawi się opcja Ukryj.

Szczegółowe informacje można znaleźć na tej stronie pomocy technicznej Apple. Aby ukryć i odkryć zakupy w Mac App Store: http://support.apple.com/kb/HT4928

„Uwaga: nie będziesz już otrzymywać powiadomień o aktualizacjach produktów, które zostały ukryte na stronie zakupów.”


1
Przeszedłem przez etapy ukrywania i chociaż wydaje się, że ze sformułowania nie powinienem otrzymywać powiadomień (być może w centrum powiadomień), nie tłumi ono aktualizacji w App Store. cl.ly/KV78 Nie będę wiedział, czy następna aktualizacja usunie powiadomienie, ale to ukrycie nie spowoduje usunięcia aplikacji z listy Aktualizuj wszystko, co chcę osiągnąć.
bmike

W dalszym ciągu - ukrywanie nie zapobiegło aktualizacjom, gdy naciskam przycisk Aktualizuj wszystko lub nie pozwala zobaczyć dostępności aktualizacji skitcha, a jeden program jest stale wyświetlany na liście znaczków jako wymagający aktualizacji. Usunięcie _MASReceiptfolderu działało, aby ukryć wszystkie aktualizacje i zasadniczo usunęło tę aplikację, ponieważ jest to coś, na czym zależy App Store w wersji 10.8.2 i niższych.
bmike

1
Cóż, Apple skłamał, prawda? Dobre myślenie. Prawdopodobnie zadziała również edycja listy Mac App Store.
Zo219,

0

Zaktualizuj w 04/2015, jak to zrobić w Yosemite

Cześć ludzie,

Byłem bardzo szczęśliwy, że znalazłem ten post. Wielkie dzięki. W moim przypadku zapłaciłem za aplikację i przeczytałem, że w nadchodzącej aktualizacji pojawią się reklamy, co jest dla mnie bezużyteczne, gdy zapłacę za nią pieniądze. Postanowiłem więc trzymać się starej wersji bez reklam. Ale niestety nie zadziałało to w Yosemite. Po kilku próbach i błędach znalazłem obejście w następujący sposób:

Po pierwsze, usunięcie _MASreceipt doprowadziło do sytuacji, że AppStore nie aktualizuje aplikacji zgodnie z oczekiwaniami, ale niestety przy tej zmianie aplikacja nie uruchomi się więcej, ponieważ podobno została uszkodzona.

W moim przypadku znalazłem w pliku CodeSignature pod koniec odniesienie do pliku _MASreceipt. Usunąłem więc to odniesienie, w tym kolejną sekcję dict / dict w strukturze XML i .... tararara ;-) ... działało jak zaklęcie.

Aplikacja uruchamia się jak zawsze, a aktualizacja App Store ignoruje ją.

Nie wiem, czy dotyczy to również innych aplikacji, ale warto spróbować.

baw się dobrze

Najlepsza Woife z Niemiec


-1

Ten problem jest nierozwiązywalny. Dlaczego?

Ponieważ OSX wyświetla powiadomienie, że „aktualizacja jest gotowa do zainstalowania”, ale - idiotycznie - nie informuje, która aplikacja ma zostać przywrócona.

Po drugie, nie możesz zalogować się do App Store, ponieważ e-mail starego użytkownika jest wyszarzony i nie można go zmienić, również idiotyczny.

Główny tekst sugeruje również, że jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z Apple ID, utwórz nowy. Jednak „Utwórz nową aplikację lub przenieś na inny Apple ID” nie jest dostępny.

Oczywistym rozwiązaniem dla twórców aplikacji jest wyświetlenie nazwy aplikacji, aby można ją było usunąć, IOW, aby nie trzeba było usuwać wszystkich możliwych aplikacji, dopóki nie znajdziesz tej, która powoduje problemy.

Druga część rozwiązania polega na wykryciu, że na komputerze został ustanowiony nowy użytkownik, i dlatego zapytaj tego nowego użytkownika, czy chce zachować istniejące aplikacje, zastąpić Apple ID własnym identyfikatorem lub podobny.

Ci programiści w Apple, ile mają lat? Czy dostają zapłatę? Przepraszam za sarkazm, ale dzieje się to od lat i Apple prawdopodobnie nie czyta takich wątków.


-2

Jeśli aplikacja jest na twoim urządzeniu: odinstaluj ją, naciskając i przytrzymując dowolną aplikację, aż wszystkie zaczną się trząść. Naciśnij czerwony znak X obok tego, który chcesz usunąć.

Jeśli zobaczysz aplikację w sekcji „Aplikacje” w panelu bocznym iTunes, możesz ją tam usunąć, klikając prawym przyciskiem myszy (Opcja + kliknięcie na komputerze Mac) i wybierając opcję Usuń. Możesz go również kliknąć, aby go podświetlić, i nacisnąć klawisz Delete na klawiaturze.

Na koniec możesz „ukryć” zakup. Przejdź do strony głównej sklepu iTunes Store i przejdź do „Zakupów”. Ze strony głównej znajduje się w sekcji „Szybkie linki” po prawej stronie, w drugiej sekcji jest to drugi link. Kliknij Aplikacje u góry. Najedź kursorem na aplikację i kliknij X, który pojawi się w jej lewym górnym rogu. To „ukryje” zakup razem.


Angie - dzięki za odpowiedź. Historia zakupów tak naprawdę nie wpływa na aplikacje Mac OS X, które App Store znajdzie na dysku twardym. Czy możesz to edytować, aby usunąć wszelkie informacje o iOS. Wiele wydaje mi się „na niewłaściwym drzewie”. Przeredaguję moje pytanie, aby wyjaśnić sytuację.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.