Jak wyświetlić numery wersji moich aplikacji na iOS?


15

App Store informuje mnie, że mam aktualizację aplikacji, która jest obecnie zainstalowana, i pokazuje nową wersję. Jak wyświetlić wersję, którą aktualnie posiadam?

Najbliższą rzeczą, jaką udało mi się znaleźć, jest aplikacja Cydia o nazwie AppInfo , ale nie mogę jeszcze zrobić jailbreak (ani nie czuję się dobrze).

Czy jest inny sposób? Idealną odpowiedź można uzyskać na samym urządzeniu, ale z wyjątkiem tego, jestem w porządku z przeniesieniem czegoś na mój komputer Mac i przeglądaniem go (np. Z iExplorer).

Odpowiedzi:


24

Na telefonie iPhone:

  • Otwórz Settingsaplikację
  • Idź do General->Usage
  • W Storagesekcji poczekaj, aż wyświetli się lista aplikacji
  • Kliknij aplikację, która Cię interesuje, aby zobaczyć wersję aplikacji, rozmiar aplikacji i ilość danych przechowywanych na urządzeniu.

Działa to tylko w przypadku aplikacji innych firm. Aplikacje standardowe dostarczone przez Apple nie będą wyświetlać tych informacji.


W iOS 11 opisana metoda działa również w przypadku standardowych aplikacji Apple.


Dzięki - działało. Myślałem, że spróbowałem, ale mogłem kliknąć wbudowaną aplikację zamiast ze Sklepu. Wbudowane nie pokazują wersji.
Kelvin

1
Tak, aplikacje standardowe nie pokazują wersji. Zaktualizowałem odpowiedź o te informacje.
MK

2
Nadal działa na iOS 13!
ClownCoder

7

Ustawienia / Ogólne / Pamięć iPhone'a / <nazwa_aplikacji>

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.