Aktualizacja liczby lokalizacji i lokalizacji w telefonie iPhone / iTunes


8

Oto scenariusz:

  • Mój telefon przechowuje listę utworów i jest zsynchronizowany z komputerem domowym
  • Mój komputer roboczy obsługuje również iTunes i podłączam tam telefon, aby odtwarzać muzykę, najpierw mówiąc, aby nie synchronizował się automatycznie, a następnie wybierając urządzenie w lewym okienku i klikając utwór lub podcast

Wcześniej (powiedzmy, iOS 5 i odpowiednia wersja iTunes) robiłem to codziennie, a kiedy wróciłem do domu, aby zsynchronizować swój telefon, wszystkie w pełni odtwarzane podcasty były oznaczane jako odtwarzane w domu, liczba utworów była aktualizowana, a połowa- odtwarzane podcasty miałyby zsynchronizowaną pozycję „play head” z tym, gdzie skończyłem. Gdybym tego chciał, mogłem wtedy wybrać miejsce, w którym skończyłem na komputerze domowym. Na komputerze roboczym po kliknięciu przycisku „wysuń” na moim urządzeniu w iTunes zobaczyłem krótkie okno „Synchronizowanie iPhone'a ...”, które zaktualizowałoby liczbę odtworzeń i pozycję wszystkiego, co zaktualizowałem podczas połączony. Gdybym nie wysunął, dane te bywały czasami tracone, co jest zrozumiałe (i zawsze starałem się wysunąć, aby nie stracić mojej pozycji).

Teraz (iOS 6, iTunes 10.7 (21)), kiedy wracam do domu, wszystkie te informacje są tracone i niezależnie od liczby odtworzeń lub stanu na moim komputerze domowym są zapisywane z powrotem na telefon. Zauważam również, że jeśli zacznę odtwarzać podcast za pośrednictwem komputera służbowego przez USB, a następnie otworzę aplikację wideo na telefonie (lub aplikację Muzyka, jeśli jest to tylko podcast audio), nie będzie wiedział, gdzie wcześniej przerwałam i zaczyna się od początku lub w pozycji „play head” mojego komputera domowego.

Jakieś pomysły? Odnowiłem telefon nie tak dawno temu, ale nie jest to coś, co chciałbym zrobić ze względu na czas poświęcony na rekonfigurację wszystkiego. Moje obecne „rozwiązanie” polega na uruchomieniu podcastu w pracy tylko wtedy, gdy wiem, że mogę go ukończyć, więc nie muszę zapisywać od miejsca, w którym skończyłem:>


Czy nastąpiła poprawa lub postęp w tej dziedzinie w systemie iOS 7?
bmike

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.