Gdzie mogę pobrać Safari na Windows?


Odpowiedzi:


100

Safari w systemie Windows nie jest już obsługiwana przez Apple.

Safari 5 (od 2010 roku) jest dostępna za pośrednictwem KB firmy Apple. Oryginalna strona już nie istnieje, ale plik EXE jest nadal hostowany.

Według 9to5mac , wydaje się, że Apple zdecydowało się zaprzestać produkcji Safari dla Windows, więc Safari 5 jest wszystkim, co prawdopodobnie będzie dostępne w przyszłości.

Aktualizacja : Jak wspomniano w Geek Dashboard , lepiej użyj narzędzia do testowania w różnych przeglądarkach, jeśli chcesz tylko przetestować interfejs użytkownika projektu. Dzięki temu najnowsza wersja Safari będzie działać bezpośrednio w Twojej ulubionej przeglądarce.


1
Dziwne! Wydaje mi się, że ma to coś wspólnego z pojawieniem się v6. Dzięki!
Django Reinhardt

Jest nadal dostępny do pobrania na stronie Apple pod adresem: support.apple.com/downloads/#safari
Abela

3
link KB nie jest już ważny. support.apple.com/downloads/#safari wyświetla tylko listę plików do pobrania dla wersji systemu Mac OS.
Ejaz

1
Oficjalne linki do pobierania już nie istnieją.
Supuhstar,

Dobrze, że webarchive z artykułu KB firmy Apple jest dostępny / buforowany. Bani, że Apple to usunęło.
David

52

Wersja systemu Windows została wycofana.

Od 29.09.2016 wersja 5.34.57.2 jest dostępna w Apple tutaj: http://appldnld.apple.com/Safari5/041-5487.20120509.INU8B/SafariSetup.exe

Począwszy od 2013-06-14 wersja 5.1.7 jest dostępna w Download.com tutaj: http://download.cnet.com/Apple-Safari/3000-2356_4-10697481.html?tag=mncol;1


9
Apple przestał obsługiwać 9 maja 2012 r.
Django Reinhardt

2
I usunięty z witryny po 25 lipca 2012 r .: web.archive.org/web/20120725034340/http://www.apple.com/safari
Matthew Lock

Co ciekawe, wersja 5.34.57.2 mówi o wersji 5.1.7 w About Box
Matthew Lock,

1
Skąd ten link 5.34? Nigdzie indziej nie mogę znaleźć żadnego odniesienia do tego pobrania. Czy istnieje oficjalna strona pobierania, na której mogę wskazać klientom, którzy używają starej wersji?
jd182

3
Nie do wiary. Zgadzam się z komentatorem, który powiedział powyżej: „Korea Północna sektora technologii”
Csaba Toth

16

Nie ma łącza do Safari dla Windows, ponieważ Apple przestało go tworzyć. Jeśli chcesz kopię Safari na Windows, musisz gdzieś pobrać instalator lub pobrać go z kopii zapasowej.

Aktualizacja: Ten link nadal działa: SafariSetup.exe


9
ZŁY POMYSŁ, aby zainstalować tę starą rzecz; jest pełen dziur w zabezpieczeniach i nie obsługuje ochrony SSL nowoczesnej witryny internetowej, więc coraz więcej witryn nawet się w nim nie ładuje.
cnd

12
@ cnd Jedynym powodem, dla którego ktokolwiek z nas pobiera to głupie, jest przeglądarka, abyśmy mogli wspierać naszych klientów.
mpen

1
@mpen Teraz, kiedy wiesz, że głupota jest mieć tę nieaktualną przeglądarkę, Twoim obowiązkiem jest poinformowanie klientów. Jeśli martwisz się o użytkowników osX, będzie ich bardzo mało, aby nadal mieć SL. Jeśli naprawdę chcesz wspierać swoich użytkowników, odtwarzaj ich środowisko najlepiej, jak potrafisz (najmniej aktualna maszyna wirtualna).
Kaiido

10

Jak powiedzieli inni, Apple zaprzestało opracowywania tego oprogramowania. Najnowsza wersja systemu Windows to 5.1.7 i można go znaleźć w kilku miejscach, w tym wordsoftech.com ( https://www.wordsoftech.com/download-safari-for-windows/ )

Daje ci mnóstwo ostrzeżeń, że nie jest to najnowsza najbezpieczniejsza przeglądarka, ale jeśli musisz ją uruchomić z jakiegoś powodu - oto jest.


-1

Masz dwie opcje, aby nadal korzystać z Safari na komputerze z systemem Windows.

  1. Korzystanie z narzędzia do testowania w różnych przeglądarkach
  2. Instalowanie Safari 5.1.7 (ostatnia obsługiwana wersja)

Ponieważ używanie datowanej wersji nie jest bezpieczne, narzędzie do testowania w różnych przeglądarkach jest najlepszym sposobem, jeśli chcesz tylko przetestować swoje projekty.

Jeśli jednak nadal chcesz zainstalować ostatnią obsługiwaną wersję Safari, link do pobrania Safari dla systemu Windows znajdziesz tutaj .

Ostrzeżenie : nie używaj starej wersji Safari jako codziennego sterownika. To nie jest bezpieczne i ból dla twoich oczu.


Ponieważ wersja jest tak stara, nie powie Ci, jak będzie wyglądało nowoczesne safari
użytkownik151019

@ Mark To jest powód, dla którego ostrzegałem, aby nie używać starej wersji :)
Amar Ilindra
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.