Apple ID nie działa już w dyskusjach.apple.com


7

Kiedy próbuję zalogować się do dyskusji.apple.com, widzę ten komunikat:

"Please sign in again. For added security, we need to reconfirm your Apple ID"

Więc robię to, a potem widzę:

"Pick a username"

Mówi, że jest dostępny i nacisnąłem Kontynuuj, a potem widzę:

"An account utilizing this email address already exists.  Only one account per email address is allowed on Apple Support Communities".

Zadzwoniłem do Apple Care i powiedzieli, że nie są pewni, z kim się skontaktować w tej sprawie, i że powinienem po prostu użyć innego adresu e-mail. Oczywiście wolę nadal używać tego adresu e-mail, który pracował przez lata w grupach dyskusyjnych. Wygląda na to, że aktualizacja strony zawiodła. Co mogę zrobić, żeby to działało?


5
Czy sprawdziłeś już swój identyfikator Apple ID na appleid.apple.com ?
MacLemon

Odpowiedzi:


1

Aby uzyskać pomoc dotyczącą Apple ID, najlepszym rozwiązaniem jest przejście do tej strony internetowej i rozpoczęcie procesu:

http://www.apple.com/support/appleid/

W twoim przypadku wybierz kontakt z pomocą techniczną w lewym dolnym rogu strony. Następnie skontaktuj się z nami, następnie sklep iTunes i wreszcie Apple ID Security.

Wyjaśnij szczegółowo otrzymany komunikat o błędzie oraz adres e-mail powiązany z Twoim Apple ID i Apple ID. Daj im numer telefonu, pod który można zadzwonić, oraz godziny pracy w następnym tygodniu i poproś o pomoc w wysłaniu zresetowanego e-maila na dowolne używane konto e-mail, co uniemożliwi uczestnictwo w dyskusjach Apple. Wyjaśnij im, że chcesz sprawować kontrolę / zabezpieczyć wszystkie konta dyskusyjne zarejestrowane na koncie e-mail, które kontrolujesz.

Możesz także wybrać obsługę rozliczeń, jeśli w żaden sposób nie możesz kupić rzeczy w sklepie iTunes lub w App Store, ponieważ nie potrzebują one odpowiedniego sprzętu, aby pomóc osobom mającym problemy z wydaniem większej ilości pieniędzy bez pomocy Apple ID.

Powodzenia i nie krępuj się odpowiedzieć na pytanie, jak to rozwiązałeś. Robiłem to kilka razy w przeszłości, ale za każdym razem kroki wydają się nieco zmieniać.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.