Zdalny dostęp do iPada z innego iPada


2

Mam iPada i szukałem nowych aplikacji z nowymi funkcjami. Obecnie szukam aplikacji, dzięki której mogę zdalnie uzyskać dostęp do innego ekranu iPada, podobnie jak Teamviewer.

Czy jest dostępna jakakolwiek aplikacja na iPada, która może być przydatna do uzyskania dostępu do ekranu innego iPada.


Skoro byłoby to technicznie niemożliwe na iPadzie bez jailbreaka, czy nie miałbyś nic przeciwko jailbreakowi?
Gerry

1
Cześć Gerry, czy to możliwe po rozstrzelaniu?
Dhaval

Odpowiedzi:


2

Piaskownica bezpieczeństwa iOS uniemożliwi aplikacjom App Store udostępnianie ekranu jakiejkolwiek innej aplikacji na iPadzie. Jednak wbudowane dublowanie AirPlay umożliwi użytkownikowi wysłanie lustra swojego iPada do Apple TV.


Dziękuję hotpaw2 za dobrą odpowiedź techniczną, ale czasami muszę udostępnić ekran iPada mojemu klientowi, aby pokazać moje dane wyjściowe lub sprawdzić dane wyjściowe zbudowanej przeze mnie aplikacji internetowej. W przypadku, gdy nie mamy Apple TV, muszę natychmiast sprawdzić jego wyjście. W pewnym momencie pojawił się problem, w wyniku którego otrzymałem doskonałe dane wyjściowe aplikacji, ale klient miał problem. Jest to jeden z powodów, dla których szukam aplikacji, twój punkt dotyczy również piaskownicy bezpieczeństwa, ale podobnie jak Teamviewer, jeśli na iPada jest jakaś aplikacja, byłoby świetnie. Popraw mnie, jeśli się mylę.
Dhaval

@Dhaval mówi, że nie jest to możliwe z powodu piaskownicy.
Pekka 웃

Znam Pekkę, odpowiadam mu tylko to, co chciałem, ale jeśli to niemożliwe, niech tak będzie :)
Dhaval

1

Niezręcznym obejściem byłoby zlecenie klientowi zrobienia zrzutu ekranu i wysłania do niego wiadomości e-mail lub iMessage. Zrzuty ekranu są wykonywane przez jednoczesne naciśnięcie przycisków home i sleep, aż ekran zacznie migać i słychać szum aparatu. Zrzut ekranu zostanie zapisany w Rolce z aparatu.


Cześć Martin, Dziękuję za radę Znam sposób, w jaki możemy zrobić zrzut ekranu :), ale tak naprawdę szukam aplikacji, aby wyświetlić cały proces tworzenia aplikacji. Zrzutu ekranu możemy po prostu uchwycić aktualny stan aplikacji na ekranie.
Dhaval

0

Co zrobić, jeśli użyjesz odbicia na iPadzie drugiej osoby, a następnie skorzystasz z przeglądarki na swoim iPadzie, aby wyświetlić pulpit wyświetlający iPada drugiej osoby? Po prostu potrzebujesz pulpitu jako pośrednika między wami.


Witamy w Ask Different! Dziękuję za odpowiedź, Joshua! Czy możesz dodać link do wspomnianego oprogramowania w swojej odpowiedzi? Zawsze pomocne jest dodanie linku, aby pomóc OP w znalezieniu odpowiedniego oprogramowania. Dziękuję Ci.
daviesgeek

0

Możesz spróbować użyć aplikacji RHUB iOS. Możesz go używać do prowadzenia spotkań online i zapewniania zdalnego wsparcia. To jest darmowe.


-1

Nie próbowałem tego, ale jest aplikacja o nazwie Reflektor to twierdzi:

Twój iPhone lub iPad . Na komputerze Mac lub PC.

AirPlay odzwierciedla Twoje iPhone 4S, iPad 2 lub nowy iPad na dowolnym komputerze Mac lub PC, bezprzewodowo.

Dzięki temu będziesz mógł udostępniać ekran komputera klientowi i prowadzić interesy.

Jeśli reflektor nie działa dla Ciebie, jest ich kilka alternatywy które oferują udostępnianie ekranu. Obecnie wymienione są następujące elementy, ale z czasem można dodać więcej:

(Uwaga: nie umieściłem linku do Shairport4w jak mówi to tylko strumieniuje muzykę)


Cześć Clare, dziękuję za sugestie, ale sugerowana aplikacja to dostęp do dowolnego ekranu komputera z iPada / iPhone'a. Chciałem uzyskać dostęp do ekranu iPada z innego ekranu iPada.
Dhaval

@Dhaval jesteś pewien. Opis, który zacytowałem, brzmi dokładnie tak, jak chcesz.
Clare Macrae

Gdybym napisał moje wymaganie w jednym wierszu, byłoby to: Chcę uzyskać dostęp do mojego iPada z innego iPada
Dhaval


-3

Zoom pozwala udostępniać zdjęcia i inne rzeczy - ale nie pulpit.


2
Czy byłbyś w stanie omówić, jak to odpowiada na pytanie?
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.