Dlaczego folder Projekty i podfoldery nie aktualizują się dynamicznie wraz ze zmianami w systemie plików?


2

Po długim debugowaniu Sublime Text 2 odkryłem, że błąd występuje w OSX.

Finder nie aktualizuje dynamicznie zmian w systemie plików dla folderu Projekty i podfolderów.

Dlaczego nie?

Jak naprawić?

OSX 10.7.5

EDYCJA: Aby wyjaśnić, podczas zmiany systemu plików w terminalu (na przykład plik tymczasowy lub plik tymczasowy rm) okno wyszukiwarki aktualizuje się natychmiast w większości folderów. Jednak w folderze Projekty okno wyszukiwarki nie jest aktualizowane.

Jest to problem z Sublime Text 2, ponieważ ma okienko plików, które aktualizuje się wraz ze zmianą systemu plików. To nie działa w przypadku folderów w folderze Projekty. Myślałem, że to błąd w Sublime Text 2. Ale to błąd w OSX.


Czy mówisz, że wizualne wyświetlanie plików / folderów w oknie Findera nie aktualizuje się tak jak system plików? Jeśli tak, to jak to się ma do Sublime Text?
Nathan Greenstein,

Czym dokładnie jest ten folder Projekty? Czy to coś specyficznego dla Sublime Text?
nohillside

Nie, jest tworzony automatycznie i znajduje się w folderze domowym.
B, 7

Dla wyjaśnienia dla przyszłych czytelników: Sublime Text ma panel plików po lewej stronie GUI, który pozwala przeglądać pliki w standardowej strukturze drzewa. Zwykle ten panel aktualizuje się szybko, aby odzwierciedlić wszelkie zmiany na dysku, ale z tym błędem panel nie aktualizuje się, aby pokazać nowo dodane lub zmienione nazwy plików. W przypadku B Seven (jak w moim przypadku) Finder wykazuje to samo zachowanie - stąd wniosek, że nie jest to błąd Sublime, ale problem ze zdarzeniem w systemie plików w systemie Mac OSX.
Topher Hunt

Odpowiedzi:


1

Nie sądzę, że jest to problem z Sublime Text, ponieważ używam również OSX 10.7.5 i mam ten sam problem podczas przeglądania plików i folderów na NAS (serwer sieciowy).

Z jakiegoś powodu Finder nie „buduje” widoku folderów / podfolderów, jak to miało miejsce w moim wcześniejszym systemie OSX 10.4.11 iMac - więc MUSI to być nowszy system operacyjny i Finder.

Muszę zmusić Findera do wyjścia i ponownego uruchomienia, aby pokazać mi aktualny buforowany system plików. To sprawia mi prawdziwy problem.


Tak naprawdę miałem ten sam problem podczas pracy na zdalnych plikach w folderze współdzielonym. Foldery zdalne i folder Projekty nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym.
B, 7

1
Tak, wydaje się, że wpływa tylko na „nielokalne” lub zewnętrzne systemy plików. Nie mam problemu podczas przeglądania zawartości dysku twardego.
NICK,

1
Również w moim przypadku „nielokalny” system plików NAS jest hostowany przez Windows i musi być dostępny przez „SMB” na komputerze Mac - np. Połącz z serwerem, a następnie SMB: //10.0.0.4.
NICK,

W moim przypadku ten problem występuje na moim lokalnym FS, wewnętrznym dysku twardym MBP. Nie mam podłączonego zewnętrznego ani wirtualnego FS. Wygląda jednak na to, że mój twardy dysk szybko się psuje i przypuszczam, że to jest przyczyna tego problemu.
Topher Hunt

0

Nie można tego naprawić w Sublime Text 2, ale jeśli używasz Sublime Text 3, możesz rozwiązać ten sam problem, instalując pakiet o nazwie „SideBarEnhancements”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.