Lista Dropbox i elementy logowania


2

Mam zainstalowany Dropbox na moim Macu z OS X Lion 10.8.2. Nie używam go często, więc wyeliminowałem go z listy elementów logowania. Jednak za każdym razem, gdy otwieram Dropbox z folderu aplikacji, automatycznie dodaje się do listy elementów logowania. Czy to normalne, nawet jeśli zablokuję zmiany? Czy mogę zapobiec dodawaniu się Dropboksa do mojej listy artykułów za każdym razem, gdy go otwieram?


Wiem, że Dropbox polega na tym, aby zawsze synchronizować pliki między urządzeniami. W rzeczywistości używam go na komputerze. Ale na drugim komputerze, którego nie chcę, aby Dropbox był zawsze otwarty: używam go tylko, gdy muszę wymieniać pliki między komputerami. ;)

Odpowiedzi:


4

W preferencjach Dropbox znajduje się pole wyboru „Uruchom Dropbox podczas uruchamiania systemu”.

Jednak, jak mówi Patrix, Dropbox jest naprawdę przydatny tylko wtedy, gdy pozostawisz go działającym cały czas.


0

Ideą Dropbox jest zawsze synchronizowanie plików na wszystkich urządzeniach w tle. Więc wyłączenie elementu logowania nie ma sensu z punktu widzenia Dropbox. I przynajmniej na pierwszy rzut oka nie widzę znaczących wad związanych z utrzymaniem go tam.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do niektórych plików na swoim koncie Dropbox, możesz użyć interfejsu internetowego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.