Jak mogę uzyskać wyraźne wersje utworów z iCloud?


11

Używam iCloud / iTunes Match i właśnie odkryłem, że wszystkie moje piękne piosenki z wyraźnymi tekstami zostały zastąpione wersjami czystymi. W niektórych przypadkach jest w porządku i nie przeszkadza mi to, ale innym razem to po prostu dziwne. Chciałbym zmusić iTunes Match do znalezienia tych jawnych.

Jak mogę to zrobić?

Żeby wyjaśnić, zdarzyło mi się, że moja wersja utworu w wersji iTunes jest wersją czystą. To, co zostało przesłane, nie było.


Czy mówisz o tekście lub piosence ? Odwołujesz się do obu, więc możesz coś wyjaśnić?
daviesgeek

Piosenka, która ma wyraźne teksty. Ie Korn's Right Now, Hot Dog Limp Bizkit.
Teh Hippo

Ach, więc nie mówisz o uzyskaniu wyraźnej wersji piosenki , ale o tekstach ?
daviesgeek

Nie, mówię o samej piosence. Zobacz moje zmiany w pytaniu :) Przepraszamy za zamieszanie. Słyszę więc, że piosenkarka jest teraz przytłumiona lub częściowo do tyłu, gdy ustawiony jest wyraźny tekst. Nie było tak wcześniej. Zostało to dopasowane w ten sposób.
Teh Hippo

@daviesgeek iTunes Match synchronizuje utwory. Nie otrzymuje plików tekstowych z tekstami; synchronizuje utwory. Jedynym sensownym sposobem na zrozumienie tego, nawet bez edycji, jest to, że iTunes Match zastąpił wersje utworów wyraźnymi tekstami innymi wersjami tych samych utworów bez wyraźnych tekstów.
Daniel

Odpowiedzi:


1

Wiem, że nie to chcesz usłyszeć, ale obecnie nie ma rozwiązania tego problemu, a Apple podobno pracował nad tym od lutego .

Kiedy powiesz

Żeby wyjaśnić, zdarzyło mi się, że moja wersja utworu w wersji iTunes jest wersją czystą. To, co zostało przesłane, nie było.

wydaje mi się (z mojego rozumienia pytania), że masz błędne wyobrażenie o usłudze iTunes Match. iTunes Match rozpoznaje twoje utwory (i te wyraźne) i wiąże je z twoim Apple ID, dzięki czemu każde urządzenie na tym Apple ID może mieć prawa do przesyłania strumieniowego i pobierania lepszych utworów wolnych od DRM (256 kb / s), do których pasowało, a nie do utwory, które „przesłałeś”.

Chociaż fakt, że prawdopodobnie nie jest w pełni załadowany, może przyczynić się do twojego problemu. „Przesyłanie” przez Apple najprawdopodobniej odcisków palców utwór, pobierając krótką próbkę zamiast pełnej piosenki. Oznacza to, że trudno jest stwierdzić, czy utwór jest czysty, czy wyraźny, i Apple to potwierdził. Niektórzy użytkownicy zgłosili nawet iTunes Match, dając im instrumentalną wersję albumu .

Jest to błąd w programie iTunes Match, który wymaga nowej metody dopasowywania utworów. Obecnie nie ma obejścia tego problemu, ale możesz zadzwonić do firmy Apple, aby naprawić utwory, które chcesz wyrazić lub narzekać na ich stronie z opiniami.


1
To jest bardzo frustrujące. Usunąłem już swoje kopie wyraźnych utworów, które miały mniej niż 256 kb / s, sądząc, że iTunes Match pasuje do prawidłowych utworów, ale teraz pozostały mi edytowane wersje, które brzmią naprawdę dziwnie.

Zgadzam się. Jestem po prostu zaskoczony, że nie ma sposobu, aby zmusić go do uzyskania tego jawnego ... Słyszałem, jak niektórzy użytkownicy mówili, że mogliby oznaczyć go jako „Explicit” w metadanych. Ale to nie działało dla mnie.
Teh Hippo
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.